Кралски работи и клюки - август 2025

  • 77 322
  • 1 050
# 465
Явар Абас се отклонява от сценария, за да „поздрави моя смел крал, който е тук с любимата си кралица, въпреки факта, че се лекува от рак“.
Кралят и кралицата са доста емоционални.

https://x.com/danieljdevane/status/1956320899365228637?s=46

Виж целия пост
# 466
Коя пък е Мейбъл сега...

Иначе за изрязаното от снимката на Мегън, турих очилата, но то и без тях се вижда, че не само от китката до гривната, ами и нагоре ръката е по-тъмна. Или е от цветовете на самата снимка, или е в сянка, не го виждам като кал, или нараняване, пък и едва ли би възможно да е  баш отсечено  до гривната.
Виж целия пост
# 467
Добре бе, що пак се дъвче г-жа Хари Маунтбатън-Уиндзор?
Мръсна ѝ била ръката, ама не съвсем. Ми може жената да е била с градинарски ръкавици.
Да, далеч не съм ѝ фен, дори мнението ми за нея е доста ниско, ама това е вече прекалено - мръсни ѝ било ръцете, мръсна ѝ била тавата, хартията била стара/нова. Все едно пък някой извън фенклуба ѝ ще седне да ѝ гледа предаването.
Виж целия пост
# 468
Нетфликс са недоволни, че Мегън не е успяла да привлече за проекта известни личности като сестрите Кардашиян и Мишел Обама.
Гостите са непознати лица в глобален план.
Виж целия пост
# 469
Херцогът и херцогинята на Единбург присъстват на служба в Шотландския национален военен мемориал в Единбургския замък по случай 80-годишнината от Деня на победата в Джърси тази сутрин.
Виж целия пост
# 470
Нетфликс са недоволни, че Мегън не е успяла да привлече за проекта известни личности като сестрите Кардашиян и Мишел Обама.
Гостите са непознати лица в глобален план.
Поне Хилъри Клинтън да беше привлякла - жената на крака й дойде в оная дупка, в която расистите заставиха да живее момичето от слънчева Калифорния. Мишел Обама също я подкрепи в опълчването й срещу расистите, а Ана Уинтур пък я защити срещу обвиненията, че е тормозила подчинени - щеше да е много добре да сготви нещо за тях. В същото време г-жа Съсекс е поканила личност, известна като човек, тормозил онлайн не един или двама - методично, брутално, без дори да ги познава лично и да са й навредили с нещо - тормозът е ей така - за "спорта". А Съсексови не участваха ли в инициативи срещу онлайнтормоза?

Да е честита кралската принцеса! Достойна дъщеря на майка си и баща си, принцеса Ан е самото превъплъщение на дълга и стоицизма, на класата и кралското.
Виж целия пост
# 471
Тази информация от същия източник с договора ли е?

Нали все се повтаря, че не било втори сезон, ами разделен първи. Така че нетфликс едва ли чак сега са разбрали гостите, че да се разочароват изведнъж.
Виж целия пост
# 472
Тази информация от същия източник с договора ли е?

Нали все се повтаря, че не било втори сезон, ами разделен първи. Така че нетфликс едва ли чак сега са разбрали гостите, че да се разочароват изведнъж.
Ако са компетентни колко ПР тима на Бъкингам, като нищо сега са разбрали Joy
Виж целия пост
# 473
Какво ще има по Коледа?
Нали им спряха договора.
Тя ако беше умна щеше да си отвори шоу по ЮТ, не е нужно да минава през Нетфликс.
Ще заключи коментарите и лайковете за по-сигурно.
Виж целия пост
# 474
Какво ще има по Коледа?
Нали им спряха договора.
Тя ако беше умна щеше да си отвори шоу по ЮТ, не е нужно да минава през Нетфликс.
Ще заключи коментарите и лайковете за по-сигурно.
Специален коледен епизод.
Да се обзаложим ли, че ще бъде излъчен в деня на традицонния коледен концерт, който организира принцесата на Уелс...
Виж целия пост
# 475
Празничен, не коледен.
Аз лично бих се обзаложила, че няма да се излъчи в деня на традиционния коледен концерт, който и да е той Simple Smile
Празничните епизоди не се излъчват на връх Коледа.

Но пък вероятно ще слушаме за зимата 24 часа след излъчването на празничния епизод.
Виж целия пост
# 476
Може да се гледат и двете коледни прояви- едната заради красотата на абатството, прекрасната атмосфера и великолепна музика. Другата може да помогне за реденето на коледната трапеза. Аз предпочитам Марта Стюарт,ама вкусове всякакви.
Виж целия пост
# 477
Да е жива и здрава принцеса Ан! На 75 години и е много активна. Браво!
Меган - желая и успехи, но дано вече се закрепят с добри проекти с Хари. Само ми е мъчно за Хари, че си съсипа отношенията със семейството и най-вече с Уилям и Катрин!
Виж целия пост
# 478
Аз не знам що си мисля, че след време когато Уилям стане крал, взаимотношенията с Хари ще се влошат още повече.
Виж целия пост
# 479
..Само ми е мъчно за Хари, че си съсипа отношенията със семейството и най-вече с Уилям и Катрин!
Личи му, че не се чувства добре. Преди колко жизнен и приветлив беше! Сега буди само съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия