Гъбички! Писна ми… почвам да се лекувам сама - 17

  • 11 989
  • 421
# 420
Какво е мнението ви относно приема на флукорик след лечение на гъбички и  като терапевтична доза по едно на седмица при опит за забременяване дали се спира или си продължава, назначено ми е за 4 седмици по 1 т
Виж целия пост
# 421
Така или иначе - не е особено удачно да си бременна и с гъбички. А и бебеправене и гъбички пък съвсем не е удачно. Тъй като не става дума за 5 месеца пауза, направи си лечението, както ти е изписано, пусни си една контролна МБ и ако всичко е наред, тогава правете опити за бебе.
По принцип Флуконазол не се изписва при бременни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия