Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 48

  • 43 366
  • 739
# 390
Ако някой иска нещо лекичко и лежерно - препоръчвам A Diary of a Dtiched Girl по Нетфликс. Шведска романтична комедийка е, много напомня Too Much, но е по-готин. За съжаление е кратичък, но май оставипа отворен край за втори сезон.
Виж целия пост
# 391
Аз в момента гледам " Мрачните приключения на Сабрина " фенка съм на " Ривърдейл " и не знам защо съм пропуснала и гледам чак сега и Сабрина. Доста по мрачен е от серила с Мелиса Джоан Харт но този доста повече ми харесва.  Дори мога да кажа че ми е по интересен от " Ривърдейл " .
Виж целия пост
# 392
Вчера си отиде легендарната актриса Патриша Рутледж на 96 години. Тя има рицарска титла и имала много роли в театъра и телевизията и печелила голели престижни награди. По известна с ролята си на г-жа Бюфет пардон Букет.
Какво ще кажат хората ми е много любим сериал. Британска класика. Легенди.Сега тя отиде при останалите. Да почива в мир 🤍


И аз много харесвах този сериал.Гледах го с удоволствие и се забавлявах много с него. Винаги когато го повтаряха го гледах с удоволствие. Много харесвах актрисата,нека да почива в мир.
Виж целия пост
# 393
Видях, че на ,,The Terminal List" има С2, ,,The Terminal List:Dark Wolf".

https://www.imdb.com/title/tt26576161/
  Е, оказа се прикуъл, но не е лош. Съвсем в стила на ,,елитен военен отряд наказва лошите и спасява света'. Добри екшън сцени.
  А, хареса ми когато една жена бе нападната от доста по-силен мъж и използва горелка за да подпали брадата му.
 Аз от години не пуша, но почти винаги нося запалка, Wink
Виж целия пост
# 394
Да видим какво ще излезе от тази американска адаптация Maigret
https://www.imdb.com/title/tt33359676/

Виж целия пост
# 395
Аз гледах версията с Аткинсън, не е зле, но много мрачно като цяло. Май и книгите са такива - родителите ми имат една-две и някога се опитвах да ги чета.
Виж целия пост
# 396
Много харесвам и аз Сабрина
Виж целия пост
# 397
https://webcafe.bg/seriali/monster-istoriyata-na-ed-giyn-poguben … m_content=bullets Честно казано след това ревю за този сезон малко се притеснявам да гледам сериала . Фен съм на първият сезон за Джефри Дамър , особено и след това което направи Евън Пиърс , но от сантиментална стойност ще видя и този за Ед Гийн .
Виж целия пост
# 398
Хора

Виж целия пост
# 399
Това за Ег ли ще е?
Виж целия пост
# 400
Old dog new tricks по netflix

https://en.wikipedia.org/wiki/Old_Dog,_New_Tricks_(TV_series)
Свежо испанско сериалче, първи сезон. Препоръчвам!
Виж целия пост
# 401
Гледах днес трети сезон на " Чудовище - Историята на Ед Гийн " и да ви кажа въпреки критиките на мен ми хареса , има добра актьорска игра въпреки леко неудобните и смущаващи сцени , определено също като " Джефри Дамър " този сезон също е доста смущаващ . Чарли Хамън който изпълнява главната роля е блестящ , за първи път да го видя в отрицателна роля , неразпознавам е като Ед Гийн. Като оценка за сега му давам едни 7 / 10 защото има и освен смущаващи и леко нелепи сцени а и защото са качени два от епизодите онлайн , ще чакам да качат и останалите,  но за сега на мен ми беше интересен.
Виж целия пост
# 402
Препоръчаха ми сериала Леопардът по книгата на Джузепе Ди Лампедуза. Струва ли си?
Виж целия пост
# 403
Препоръчаха ми сериала Леопардът по книгата на Джузепе Ди Лампедуза. Струва ли си?
Да
Виж целия пост
# 404
Дааа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия