Booking.com – 12

  • 40 653
  • 693
# 525
Стана ми любопитно да видя за моята последна резервация и сега си отварям директно приложението без да ползвам линка на Уиз.
Ами те Уиз кредитите пак са си там ... И сега не мога да преценя за конкретната резервация.



Но пък помня цената на една проверка за Тирол и там цената излиза същата - само кредитите за Уиз са бонус :

Виж целия пост
# 526
Ако не се лъжа, цената, която се вижда в Букинг включва wizz кредита 24 часа след като Букинг приложението е отворено чрез линкът от wizz. След 24 часа би трябвало да излиза цената без wizz.

При мен цената в Букинг е същата и не е завишена през wizz линка, поне когато съм обръщала внимание.
Виж целия пост
# 527
И аз започнах да пробвам цените през уиз линка и за последната резервация ми даде даже по-ниска цена.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 528
Може би зависи и от нивото в Букинг.Аз съм 1-во и при мен се получава тази разлика



Виж целия пост
# 529
Аз съм ниво 3, мъжа ми ниво 1. На него му дава по-ниска цена. Стимулират го да пътува😄
Виж целия пост
# 530
Случи ми се нещо странно и търся съвет какво да правя. Имам една резервация за бъдещ период – с безплатна канселация е.
Вчера съвсем случайно забелязах, че като цъкна на името на мястото за настаняване (през десктоп версията), когато съм в раздела с направените си резервации, самата страница на пропъртито не ми се отваря, а системата автоматично ме препраща към началната страница на Booking.
Пробвах да потърся мястото и със самата търсачка в платформата, но пак няма резултат. Нищо не излиза. Като че ли, имотът е премахнат от системата на Booking.

Единствено, сякаш, през приложението успявам да отворя страницата на резервираното място, или поне така ми се струва. Обаче, не работя често с приложението и не знам как точно би трябвало да се визуализират нещата там.

Според вас, това какво означава? На мен ми е много странно и се чудя дали направо да не канселирам.
Виж целия пост
# 531
Доколкото разбирам, не можете да достъпите изобщо, не знам, дали можете да канселирате.
На мен ми се е случвало това в приложението, връща ме в начална страница, но се е оказвало бъг и после се оправя. Опитайте по-късно.
Мога да видя, как излиза при мен в приложението евентуално. Кое е мястото?
Виж целия пост
# 532
Благодаря! Ами, мога да канселирам най-вероятно – в раздела за резервации мястото си присъства.
Иначе, пробвахме вече и от други устройства – и там не се появява.
Както казах, единствено в приложението виждам някаква информация за въпросното пропърти.

Интересно ми беше дали на някого това му се е случвало и дали, в крайна сметка, това е означавало, че имотът е премахнат от Booking.
Виж целия пост
# 533
Или е грешка, или не работят с букинг вече. Моето не означава задължително, че няма да ти уважат резервацията... Аз бих питал, ако не се оправят нещата скоро
Виж целия пост
# 534
Мерси, писах им по-рано днес, пък да видим.

Така е за резервацията, но тя е за доста време напред, и ако вече не работят с Booking, по-добре да не рискувам.
Виж целия пост
# 535
Благодаря! Ами, мога да канселирам най-вероятно – в раздела за резервации мястото си присъства.
Иначе, пробвахме вече и от други устройства – и там не се появява.
Както казах, единствено в приложението виждам някаква информация за въпросното пропърти.

Интересно ми беше дали на някого това му се е случвало и дали, в крайна сметка, това е означавало, че имотът е премахнат от Booking.
https://bg-mam.ma/p/1802608/50792841
Виж целия пост
# 536
Да, но на теб са ти отговорили следното:

"Видях, че апартаментът е изчезнал от списъка ми със запазени места."

Не знам дали твоят случай е такъв, но при мен нищо не е изчезвало отникъде. Simple Smile Резервацията ми си стои, а както упоменах – виждам и самото място, ако вляза през приложението.

Не се визуализира нищо, единствено ако ползвам десктоп версията или ако потърся пропъртито с търсачката.

Всъщност, преди малко са ми писали, че няма проблем с резервацията ми, но буквално са ми отговорили с 3 думи, което принципно не ми е най-любимото нещо.
Виж целия пост
# 537
Ако мястото си стои в букинг значи е бъг някакъв
Виж целия пост
# 538
Случи ми се нещо странно и търся съвет какво да правя. Имам една резервация за бъдещ период – с безплатна канселация е.
Вчера съвсем случайно забелязах, че като цъкна на името на мястото за настаняване (през десктоп версията), когато съм в раздела с направените си резервации, самата страница на пропъртито не ми се отваря, а системата автоматично ме препраща към началната страница на Booking.
Пробвах да потърся мястото и със самата търсачка в платформата, но пак няма резултат. Нищо не излиза. Като че ли, имотът е премахнат от системата на Booking.

Единствено, сякаш, през приложението успявам да отворя страницата на резервираното място, или поне така ми се струва. Обаче, не работя често с приложението и не знам как точно би трябвало да се визуализират нещата там.

Според вас, това какво означава? На мен ми е много странно и се чудя дали направо да не канселирам.

Случи ми се буквално преди 4 дни същото нещо. Заминавахме на 27ми, а на 25ти видях, че " не съществува" такъв апартамент на десктоп версията. Предвид това, че от приложението го намирах и комуникацията течеше нормално, отидохме и нямаше никакви проблеми.
Виж целия пост
# 539
Здравейте, като въвеждате за кредите с Wizz air, какъв код въвеждате от приложението, иска код на Wizz? При мен не приема този, който имам от профила ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия