За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 35 243
  • 757
# 210
Много ви благодаря, страхотни сте! За да огранича максимално въздух и влага, освен фолиото и торбичката, мисля и всяко парче по отделно да го сложа в кутия. Ако не забравя, след новогодишните празници ще ви се отчета как изглежда филе Елена след 3 месеца във фризер Simple Smile
Аз такива неща увивам в повече от един пласт стреч фолио, а не само веднъж. Да съм сигурна аз че е плътно отвсякъде. Това за в кутия е добра идея, баща ми така си слага увити поотделно малки парчета сланина във фризера но за такива мезета не се бях сещала.
Иначе носи на замразяване наистина, нищо ме няма после.
Виж целия пост
# 211
Аз мисля, че и без замразяване ще изкара 3 месеца. Като сме правили вкъщи в детството ми, едно голямо парче седеше месеци наред в мазето и си режехме от него.
Виж целия пост
# 212
Благодаря ви отново, успокоих се, че няма да го съсипя.
Виж целия пост
# 213
Как правите саламура за краве сирене? Аз не го харесвам в саламура и купувам по-малки разфасовки за бърза консумация, но ми донесоха по-голямо количество овче сирене и ще се развали,  ако не е в саламура.
Виж целия пост
# 214
Здравейте, търся изпитана рецепта за консерва с риба скумрия  "Ропотамо". Имам за шаран/таранка. Но за скумрия ми дадоха  и там рибата се вари малко в маринатата, само се препенва, и на мен ми се струва малко.
Виж целия пост
# 215
Меган, в малко топла вода разтварям сол, предпочитам морска, на кристали, до доста солено на вкус, изсипвам я в съда/кутията, слагам сиренето и доливам със студена вода, докато го покрие. Държа в хладилник.
  trotinettka , по тази рецепта съм правила и е ОК   https://recepti.gotvach.bg/r-35056-%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%B … D1%80%D0%B8%D1%8F
Виж целия пост
# 216
Меган, в малко топла вода разтварям сол, предпочитам морска, на кристали, до доста солено на вкус, изсипвам я в съда/кутията, слагам сиренето и доливам със студена вода, докато го покрие. Държа в хладилник.
 
Преди да питам тук потърсих рецепти, но имаше доста разминаване в количеството на солта. На места пишат 100-120 грама сол на литър вода, на други 20-30-40 грама на литър.
Виж целия пост
# 217
Аз за зряло сирене я правя на литър вода 50гр сол. Слагам си буцата сирене и прибирам в хладилник
Виж целия пост
# 218
 Да, 50 гр. на литър.
Виж целия пост
# 219
Аз слагам и малко лимонтузу.
Виж целия пост
# 220
Пепчо, ще правя твоите люти чушки в сладко кисел сос, но по рецептата на "Щъркелово гнездо", защото са ми малко продуктите.
Мога ли да ги оставя до утре да си стоят в марината ще станат повече от 3-4 часа ?
Малко ми е мързеливо и се чудя дали да остане всичко за утре или да си разделя работата на две.
Чудя се и дали да не ги опукам само днес и да ги оставя в хладилника до утре, а утре да им правя марината и да стоят докато си подготвя и измия бурканчета?
Виж целия пост
# 221
Може, да стоят в маринатата до утре.
Здравейте, търся изпитана рецепта за консерва с риба скумрия  "Ропотамо". Имам за шаран/таранка. Но за скумрия ми дадоха  и там рибата се вари малко в маринатата, само се препенва, и на мен ми се струва малко.
Ето от мен https://pep-4o.blogspot.com/2010/05/blog-post_17.html?m=0
Виж целия пост
# 222
Благодаря на всички, които се включиха с предложения за пилешко с къри сос . 🌹
Виж целия пост
# 223
Приготви ли, Фортуна, доволна ли е щерката? Simple Smile
Виж целия пост
# 224
Момичета, благодаря за отговорите за маята!
Открих я в софийската Била случайно.

Ако направя питка и я оформя от вечерта, съхраня в хладилника, а изпека сутринта, дали ще стане?
Мисля да я извадя,  да се отпусне.
 
Как да постъпя?

Иска ми се да имаме топла питка, но не разполагам с много  време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия