За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 35 244
  • 757
# 225
Ако направя питка и я оформя от вечерта, съхраня в хладилника, а изпека сутринта, дали ще стане?
Мисля да я извадя,  да се отпусне.
 
Как да постъпя?

Иска ми се да имаме топла питка, но не разполагам с много  време.
Оформено (демек второ) втасване с мая, което бързо,  за толкова време (та дори и в хладилника) никога не съм оставяла.
Вариант би било да намалиш значително маята.  Иначе ще стане по -късно сутринта (ако оформяш тогава де).
Виж целия пост
# 226
  Тесто в хладилник - да. Но оформяне  - сутринта, след като се постопли.
Виж целия пост
# 227
Имам доста тиквички чудя се как да ги пробутам. Правих вече пълнени и тиквички със скир, на грила за гарнитура... Но имам още. Знам че в Гугъл ако напиша много рецепти ще ми излязат, но бих искала изпитана рецепта да пробвам да направя.
Виж целия пост
# 228
Скрит текст:
Имам доста тиквички чудя се как да ги пробутам. Правих вече пълнени и тиквички със скир, на грила за гарнитура... Но имам още. Знам че в Гугъл ако напиша много рецепти ще ми излязат, но бих искала изпитана рецепта да пробвам да направя.

https://ipeychev9.blogspot.com/search?q=%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B2 … D1%87%D0%BA%D0%B8
Виж целия пост
# 229
Ивекс, за мен за пържени/гриловани/печени с млечно-чеснов сос - се харчат доста тиквички.  Също така може да се забъркат с млечния сос и малко майонеза за плътност - страхотно е намазано на печена филийка. Simple Smile
А свеки прави много вкусна манджа с тиквички.
Запържва малко лук, картофи и тиквички на кубчета- не до омекване, че ще се доготвят после..  Отделно вари ориз и щом е готов го разбърква с пасирани домати (по вкусно е с пресни). След това се смесват двете смеси за краткона огъня, да си обменят вкусовете и готово.  С тия два въглехидрата... ама е страшно вкусно! Simple Smile
Виж целия пост
# 230
Аз правя подобно нещо на свекито на Моренка - лук, домат, тиквичка и кайма (морков, ако имам също), ориза при тях за малко и после в тавичка да се досготви, като накрая правя и заливка за мусака. Детето много го харесва!
Виж целия пост
# 231
Имам доста тиквички чудя се как да ги пробутам. Правих вече пълнени и тиквички със скир, на грила за гарнитура... Но имам още. Знам че в Гугъл ако напиша много рецепти ще ми излязат, но бих искала изпитана рецепта да пробвам да направя.
На кремсупа също са хубави, а е е супер лесно изпълнение - сваряващ с малко вода там колкото да има и с още каквито зеленчуци харесвате, пасираш, мяташ при нея и кутийка сметана и още за мъничко на котлона. После вече като сервираш я крутони, я натрошено сиренце, я хрупкав бекон на ситно или друго - все е вкусно.
Виж целия пост
# 232
Пица с блат от тиквички
Шоколадов сладкиш с тиквички
Можеш да замениш част от картофите в мусаката с тиквички
Кюфтета от тиквички, а ако не ти се занимава да правиш кюфтета просто да запечеш сместа в тавичка.
Виж целия пост
# 233
Благодаря за идеите.
Виж целия пост
# 234
Аз правя мусаката само с тиквички, чудна е. Добавям копър преди заливката. Може и само варена без заливката.
Виж целия пост
# 235
Имам доста тиквички чудя се как да ги пробутам. Правих вече пълнени и тиквички със скир, на грила за гарнитура... Но имам още. Знам че в Гугъл ако напиша много рецепти ще ми излязат, но бих искала изпитана рецепта да пробвам да направя.
Ето предложения и от мен:
Боб със зеленчуци и сирене на фурна

Кюфтета от тиквички и картофи с куркума

Мусака с тиквички, кайма и ориз
Виж целия пост
# 236
Аз ще предложа салата от тиквички
Тиквичките се нарязват на кубчета и се заваряват в малко подсолена вода, колкото да ги покрие, докато си променят цвета.
Изцеждат се, малко да изстинат и се овкусяват с майонеза, копър и счукан чесън. Може да се сложи и малко цедено кисело мляко, извара или  крема сирене. Всеки път стават различни и вкусни. Може и да се оставят само с майонезата. Много я харесваме и често я правя.
Виж целия пост
# 237
Тиквичките могат да се нарежат на малки кубчета и да се замразят. Аз така правя понякога и след това ги използвам за мусака - кайма+тиквички, лук, може настърган морков и заливка. Улеснение е за бърза манджа. Забравих за ориз малко също.
Виж целия пост
# 238
Не ми се отлепва кекса напоследък и се чупи. Какво правя неправилно?
Правя от години един кекс, който става сочен, а не сух. Винаги се е отлепвал от формата. Бях спряла да го правя. Междувременно имам нова фурна и нова форма. Откакто възобнових правенето все се чупи, защото една част остава на формата. Формата и метална, уж незалепваща, за разлика от старата ребрата са малко по-тънки. Такава е:

Намазнявам с олио и слагам брашно.
Горещия кекс оставям на решетка около 10 минути. След това почуквам от всички страни, отлепям с нож, обръщам. Ако усетя, че не пада продължавам процедурата. Обръщам пак и тогава кекса пада, но една част най-горната, само в едната половина остава във формата. Сто някак влажна и сочна, но е изпечена.
Почнах да се съмнявам, че го държа прекалено много на решетката и с охлаждането се подмокря вътре.
Или пък да слагам прекалено много олио и брашно на формата? Обикновено подготвям формата и тогава бъркам сместа. Това олио и брашно престояват известно време.
Ще се радвам на съвети, защото кекса е много вкусен, но не става за гледане.
Виж целия пост
# 239
Имам доста тиквички чудя се как да ги пробутам. Правих вече пълнени и тиквички със скир, на грила за гарнитура... Но имам още. Знам че в Гугъл ако напиша много рецепти ще ми излязат, но бих искала изпитана рецепта да пробвам да направя.
Когато имам повече тиквички една част ги правя на тиквени кюфтенца, страшно много ги харесваме, много са вкусни - ГРЪЦКИ КЮФТЕНЦА ОТ ТИКВИЧКИ СЪС СИРЕНЕ ХАЛУМИ - GREEK ZUCCHINI FRITTERS
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/2019/11/blog-post_303.html
Скрит текст:
а тук има още много рецепти само с тиквички -
https://cookwithmarcheva.blogspot.com/search?q=%D1%82%D0%B8%D0%B … D1%87%D0%BA%D0%B8
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия