Къде в Пловдив??? - 110

  • 28 447
  • 743
# 435
Наистина ли трябва и уверение от училището? Не проверяват ли служебно?
Виж целия пост
# 436
Уверението е задължително.
Показва се при всяко издаване на карта.
Документ за самоличност също.

Това е валидно при издаване на карта за ученик над 14 г. За по-малките са безплатни и са за една година.

Карта за БДЖ - с уверение и снимка. Цената е 1 лв.

Две уверения са нужни. В БДЖ го прибират, за ГТ се носи всеки път.
Виж целия пост
# 437
До каква възраст децата могат да ползват безплатни карти за пътуване?
Виж целия пост
# 438
До каква възраст децата могат да ползват безплатни карти за пътуване?
До навършване на 14 г.
Виж целия пост
# 439
Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 440
Две уверения са нужни. В БДЖ го прибират, за ГТ се носи всеки път.
Благодаря! За БДЖ за една година ли е картата (от датата на издаване)?
Виж целия пост
# 441
До септември 2026 вкл. ще е картата БДЖ
Виж целия пост
# 442
Благодаря!
Виж целия пост
# 443
Може ли някой да препоръча лице/фирма за почистване на остъклена тераса /остъклението, не самата тераса/ на втори етаж?
Виж целия пост
# 444
Поканени сме на сватба..
Препоръчайте ми магазин за официални дамски тоалети, ако е възможно да предлагат по-големи размери!
Виж целия пост
# 445
Не съм сигурна за по-големите размери, но Луси фешън имат хубави модели. Avenew  също. Може да се разгледат и сайтовете им.
В Дафне и Дика също има добри попадения.
Виждала съм тоалети и в един магазин точно вляво от Хеликон на ул.Райко Даскалов.
Виж целия пост
# 446
Мами, къде пазарувате качествени плодове и зеленчуци? Изобщо хубави хранителни магазини, които са ви грабнали вниманието в града Hug
Виж целия пост
# 447
Поканени сме на сватба..
Препоръчайте ми магазин за официални дамски тоалети, ако е възможно да предлагат по-големи размери!
Големи - под колоните, с/у Дом Левски; на спирката с/у паметника на Съединението, както и в подлеза до паметника; срещу стълбите зад Джумая джамия; магазина до този с бижутата на подлеза на Понеделник пазар; трите магазина до "Фабрик" на "Отец Паисий" и филиала на единия до новия "музей" срещу общината, както и този отсреща, до аптеката на ъгъла.
Виж целия пост
# 448
Има ли възможност Синя зона да се плати за половин час?
Виж целия пост
# 449
Има ли възможност Синя зона да се плати за половин час?
Да, на автомат.
И плащаш само 1 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия