Естетични процедури за лице и тяло – 64 тема

  • 45 349
  • 744
# 390
Здравейте! За поставяне на хармоника в дерма акт Хаджийска или Георгиевски бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 391
Георгиевски
Виж целия пост
# 392
От мен -голямо НЕ за Дилбер .
Виж целия пост
# 393
Здравейте, д-р Трендафилова няма свободни часове до края на месеца, препоръчайте ми д-р с по-лека ръка за поставяне на Polyphil eye, тъй като зоната е деликатна.
Виж целия пост
# 394
Момичета,
Имам един въпрос към дерма акт и се чудя къде отговарят най-бързо - месинджър, вайбър, инста?
Спомням си, че някой беше беше писал мобилния (вайбър) , но не мога да го намеря с търсачката на бгмама, ако е удобно пак да го даде 🙏
Виж целия пост
# 395
Здравейте! Знае ли някой къде е сега д-р Михайлов?
Виж целия пост
# 396
Момичета,
Имам един въпрос към дерма акт и се чудя къде отговарят най-бързо - месинджър, вайбър, инста?
Спомням си, че някой беше беше писал мобилния (вайбър) , но не мога да го намеря с търсачката на бгмама, ако е удобно пак да го даде 🙏

Ами, на мен на 'Viber' ми отговаряха супер бавно - с горе-долу 24 ч. закъснение. Изпуснах един свободен час, заради забавената комуникация. Просто казвам, не се оплаквам.
Иначе, това е номерът: 0889 741 417.
Виж целия пост
# 397
Мерси, Гърне.
Ще си го запиша и ще опитам отново да се свържа по телефона Simple Smile
Явно са много заети.
Виж целия пост
# 398
Аз пиша в Месинджър
Виж целия пост
# 399
На първата страница излизат, като натиснете иконката долу в дясно
Аз съм им писала и във вайбър и в месинджър, комуникацията винаги е била бърза и лесна

Виж целия пост
# 400
Благодаря,  Стела. Аз на страница контакти търся и все националния ми дава.
Виж целия пост
# 401
Здравейте! Знае ли някой къде е сега д-р Михайлов?

Към момента, никъде. Доколкото чух, се подготвя да отваря собствена клиника.
Виж целия пост
# 402
Благодаря, Жени!
Виж целия пост
# 403
Здравейте!
Бих искала да си сложа ботокс скоро и съм се насочила към доктор Тодор Йорданов (Skin clinic).
Бихте ли дали мнение дали сте доволни? Също така обмислям и скин бустери да си сложа при него, та и за това ако има дами, които са си правили при него - ще се радвам да дадете мнения 😊
Виж целия пост
# 404
Аз правя при доктор Йорданов устни, както и от много време го посещавам при дерматологични проблеми, вкл. Отстраняване на бенки. Изключителен специалист, много обяснява, премерен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия