Лято в Албена 2025/2026 г.!

  • 32 359
  • 365
# 360
Миналото лято бяхме в Сенди бийч и останахме доволни. Храната е разнообразна и вкусна, детския басейн е перфектен за нас-достатъчно голям, плитък и топъл, има пързалка. Чист, не видях счупени плочки и решетки. Плажът е на една крачка и може да се отскача за нула време. Главната алея също беше съвсем наблизо, през деня имаше разни дейности, но не сме участвали, а вечерната детска дискотека е в съседния хотел. За това лято пак ще сме там.
Виж целия пост
# 361
Дали помните колко е дълбок детският басейн в Сенди? Август сме там, нашият младеж вече плува и не знам дали ще му хареса, благодаря ви.
Виж целия пост
# 362
Зависи колко е голямо детето, но вероятно даже и до кръста няма да му стига, на мен ми беше около колената, за киснене и плацикане е идеален. Свързан е с този за възрастни, той е с постепенно повишаваща се дълбочина и в едната си част става и за деца, но с надзор.
Виж целия пост
# 363
Водата в басейна на Арабела е топла, все още не е горещо и пренаселено. Това е любимото ми време за почивка, а след това септември.
Може ли да споделите как е храната в Арабела и много ли са амортизирани стаите вече?
Храната е добра. Ние бяхме на втория етаж, който е обновен, не зная как е в другите стаи. За мен това е хотелът с най-добро съотношение цена-качество. Най-добрата локация с прекрасен разчупен басейн до 140 см. дълбочина. Винаги има някакво месо на скара, ястия без месо, салати, плодовете бяха семпли за този сезон, няма ябълков сок тази година, което е обяснимо предвид бедната на плодове 2025 година. Ресторантът е просторен, винаги има място. Никъде не се струпват опашки, освен сутрин на кафе машините. Не зная друг хотел, освен Фламинго, с толкова просторни стаи. Баня и тоалетна са отделно. Не ми хареса само това, че тази година от Калиакра ползват басейна на Арабела.
Виж целия пост
# 364
Водата в басейна на Арабела е топла, все още не е горещо и пренаселено. Това е любимото ми време за почивка, а след това септември.
Може ли да споделите как е храната в Арабела и много ли са амортизирани стаите вече?
Храната е добра. Ние бяхме на втория етаж, който е обновен, не зная как е в другите стаи. За мен това е хотелът с най-добро съотношение цена-качество. Най-добрата локация с прекрасен разчупен басейн до 140 см. дълбочина. Винаги има някакво месо на скара, ястия без месо, салати, плодовете бяха семпли за този сезон, няма ябълков сок тази година, което е обяснимо предвид бедната на плодове 2025 година. Ресторантът е просторен, винаги има място. Никъде не се струпват опашки, освен сутрин на кафе машините. Не зная друг хотел, освен Фламинго, с толкова просторни стаи. Баня и тоалетна са отделно. Не ми хареса само това, че тази година от Калиакра ползват басейна на Арабела.

Целия втори етаж ли е реновиран?
Виж целия пост
# 365
Водата в басейна на Арабела е топла, все още не е горещо и пренаселено. Това е любимото ми време за почивка, а след това септември.
Може ли да споделите как е храната в Арабела и много ли са амортизирани стаите вече?
Храната е добра. Ние бяхме на втория етаж, който е обновен, не зная как е в другите стаи. За мен това е хотелът с най-добро съотношение цена-качество. Най-добрата локация с прекрасен разчупен басейн до 140 см. дълбочина. Винаги има някакво месо на скара, ястия без месо, салати, плодовете бяха семпли за този сезон, няма ябълков сок тази година, което е обяснимо предвид бедната на плодове 2025 година. Ресторантът е просторен, винаги има място. Никъде не се струпват опашки, освен сутрин на кафе машините. Не зная друг хотел, освен Фламинго, с толкова просторни стаи. Баня и тоалетна са отделно. Не ми хареса само това, че тази година от Калиакра ползват басейна на Арабела.

Целия втори етаж ли е реновиран?
Не зная, нашето крило беше. Попитайте в хотела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия