УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 27

  • 59 531
  • 1 052
# 735
На последната снимка д-р Ставрев е видимо състарен. И продължава да си слага това червило.....
Може би устните му се напукват и ползва гланц за устни, а не червило.
Виж целия пост
# 736
Гланц, червило… Ако иска и фон дьо тен да си сложи. Не знам това какво общо има със случващото се и с професионализма му? Защо се обсъждат външните му белези в тема за болница и раждане? Grinning
Виж целия пост
# 737
Сградата до Селена си е собственост на Селена. 2-3 месеца ми се струва супер малко време, но дано..
От декември е започнало изграждането на центъра, не от сега.
Виж целия пост
# 738
Според мен не е Ок да се подава такава информация... Знаете ли колко момичета сега могат да се подведат да го чакат "няколко месеца", неясно колко точно,  защото това 2-3 месеца много ми напомня на "връщам се в Селена" възможно най-скоро...
Виж целия пост
# 739
Според мен не е Ок да се подава такава информация... Знаете ли колко момичета сега могат да се подведат да го чакат "няколко месеца", неясно колко точно,  защото това 2-3 месеца много ми напомня на "връщам се в Селена" възможно най-скоро...

Дамата е написала,че който иска може да му се обади и да се информира. Точно както е направила тя и е получила тази информация. Все пак има часове за прегледи, които има желание има начин да се срещне с него и да си направи сметката.
Виж целия пост
# 740
Според мен не е Ок да се подава такава информация... Знаете ли колко момичета сега могат да се подведат да го чакат "няколко месеца", неясно колко точно,  защото това 2-3 месеца много ми напомня на "връщам се в Селена" възможно най-скоро...
Тази информация идва лично от д-р Ставрев когато се чух с него по тел. И пак ще кажа, който не вярва да се обади лично на Ставрев! Кое не е ясно?!
И никъде Ставрев не е обявявал “връщам се възможно най скоро в Селена”!  Грешката е във вас.
Виж целия пост
# 741
Е, добре, не идваше директно от него, а от Шентова информацията от декември още, "че от другия месец" се връща в Селена. И хубаво, че Ви е директно от него информацията, само че колкото и да ни е тежко на всички да си признаем, видяхме, че и от извора не са съвсем достоверни нещата. Просто казах малко да сме по-умерени, когато използваме конкретни дати и срокове, що се касае до такива деликатни въпроси. Малко хигиена на писане не е лошо да има.
Виж целия пост
# 742
Гланц, червило и прочее звучат абсурдно за коментар в такава тема. И да, може да носи балсам за напукване на устните, аз при малко сън, много стрес и дехидратация вследствие, получавам такива напуквания и майната му че не са естетични, но носят зверски дискомфорт. Особено болезнено ми се напукват от студа.Да не говорим какъв студ е в операционните, където прекарва не малко време.Та по темата до тук.
За сроковете и аз приветствам хигиена, защото докато един проект не е реализиран, могат да изникнат хиляда спънки и забавяния по пътя, а някой със свито сърце някъде там сляпо вярва и брои дните.
Виж целия пост
# 743
Здравейте,  искам да попитам дали има мами, които няма да раждат в града от който са? Смятам да раждам в Селена
Много ми е притеснено да не би да тръгне раждането и аз да не мога да стигна до болницата ( на около час и половина път ми е) тъй като искам да родя нормално.
В града от който съм АГ отделението е под всякаква критика.

Ако има вече родили мами минали през подобно положение ще съм благодарна за съвети😄
Виж целия пост
# 744
Здравейте,  искам да попитам дали има мами, които няма да раждат в града от който са? Смятам да раждам в Селена
Много ми е притеснено да не би да тръгне раждането и аз да не мога да стигна до болницата ( на около час и половина път ми е) тъй като искам да родя нормално.
В града от който съм АГ отделението е под всякаква критика.

Ако има вече родили мами минали през подобно положение ще съм благодарна за съвети😄

Здравей. Аз съм в същото положение. Решила съм Селена, като приятелки ме увериха, че малко преди термин са били много чести прегледите и има голям шанс да се случи докато съм там, ама с моя късмет все си мисля, че като не съм в града ще ме хване Sweat Smile. Обмислям последната седмица около термин да остана някъде в града. По-скоро ме притеснява, че не познавам лекарите и нямам предпочитания кой би ме израждал и не знам дали предварително не трябва да се уговоря с някой от тях.
Виж целия пост
# 745
На една приятелка й изтекоха водите в 4 сутринта. Събрала си багажа, изпила си кафето и в 7 спокойно казала на мъжа си, че трябва да идат до болницата. На час и половина път са. Та не се ражда толкова бързо. Ставрев винаги ми казваше, че имам предостатъчно време да стигна на време.🤗🌷
Виж целия пост
# 746
Снаха ми последната седмица преди термин беше останала при нас тъй като имаше същите притеснения. Та, ако имате при кого да останете е най-добре. Друг вариант е Airbnb. Но и както са ви казали вече, бързо не се ражда обикновено. 😃 На мен водите ми изтекоха в 01:30 сутринта, а родих в 07:30 сутринта. И това като се има предвид, че ми беше второ раждане. При първо даже по-бавно се случват нещата. Всичко ще бъде наред! 🍀
Виж целия пост
# 747
Родих преди няколко месеца в Селена, като също живея на час и половина път. Имах планирано секцио, но с моя “късмет” 😂раждането започна седмица преди това. Имах контракции от през нощта и така изкарах цял ден, защото не бях сигурна дали са родилни… Е, следобеда ми стана ясно за какво иде реч 😁 (както казват всички не можеш да ги объркаш), тръгнахме за Пловдив и няколко часа по-късно родих със спешно секцио. За почти цяло денонощие с контракции, на прегледа бях едва с 1.5см разкритие. Няма страшно, определено не става с щракане на пръстите, има време. Simple Smile)
Виж целия пост
# 748
Моя позната изкара пътуване от Сливен до Пловдив с контракции, планувано секцио, но бебето ги изненада. Роди си в Селена без проблем.
Виж целия пост
# 749
По въпроса с раждането без екип - в моя случай така се получи, заради ситуацията с д-р Ставрев и мога да кажа, че изобщо не е имало никакви проблеми, всички се държаха чудесно. Родих естествено при д--р Георгиев (страхотен), д-р Алипиев, както и акушерките (не ги намирам на сайта на болницата) бяха много добри и ми помогнаха да се случат нещата по най-лесния за мен начин. Също по това време дойде и друга родилка от Хасково, която изобщо не се е следила в Селена и пак всички се отснасяха много добре с нея. Всички са истински професионалисти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия