УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 27

  • 59 532
  • 1 052
# 720
Нормално е да има такива хвалебствия, в ръцете му се раждаха стотици,  а може би и хиляди бебета годишно, някои много дълго чакани и изстрадани. Ако има негативни коментари и критика, може би грижливо се почистват. Но и под пост със стотици благодарни пациенти, рядко някой ще се осмели да пише, че негодува за избора му на болница. Биха го линчували.
А  и какво значи пиарът бил напуснал декември. Публикува споделен пост как собственика на болницата я е откраднал и не предава паролите за достъп до онлайн каналите?
За мен достъпът до сега е бил у Ставреви.
Виж целия пост
# 721
Дълбоки схеми и интереси има зад цялото нещо, за които най-вероятно никога няма да разберем. В крайна сметка важни са пациентите, да се разбират най-накрая и да се приключва цялата драма. На всеки му е ясно, че в нашата държава се краде навсякъде така или иначе.
Виж целия пост
# 722
Аз също смятам, че достъпът е бил досега у Ставреви. Съвсем в началото на скандала се появиха няколко поста, че всичко е наред. После дълго тишина. Допреди няколко дни, когато се раздвижиха нещата и ми се струва, че вече достъпът не е у Ставреви. Щом като и се трият най-възторжените мнение от последната публикация...
Виж целия пост
# 723
Каквото и да се е случило не мисля, че голям град като Пловдив трябва да остане само с една болница и тя не е от добрите.Принудени сме да си търсим специалисти и клиники в другите градове, което допълнително натоварва бюджета.Като цяло каквото е било едва ли вече ще е същото в Селена.На скоро ходих за изследвания понеже заповедта ми от фонда е за там и положението не е никак розово.Нито в лаборатория, нито на регистратура отношението е коренно различно.Личи си, че има сътресения лично наблюдение!
Виж целия пост
# 724
Каквото и да се е случило не мисля, че голям град като Пловдив трябва да остане само с една болница и тя не е от добрите.Принудени сме да си търсим специалисти и клиники в другите градове, което допълнително натоварва бюджета.Като цяло каквото е било едва ли вече ще е същото в Селена.На скоро ходих за изследвания понеже заповедта ми от фонда е за там и положението не е никак розово.Нито в лаборатория, нито на регистратура отношението е коренно различно.Личи си, че има сътресения лично наблюдение!

Аз също ходих скоро, не видях различно отношение или липса на персонал. Общо взето всички познати лица си бяха там. Единствено, както споделих, ми дадоха амбулаторен лист с името на друг специалист, а не на посетения от мен, което ми се стори странно, макар че за застрахователя няма значение.
Виж целия пост
# 725
Колкото и да е добър Ставрев и колкото и жени да са бременни и трудно износващи , рискови и трудно забременяли , като мен и още много , неговата работа е в успешно забременяване , следенето и до изваждането на бебето
От там нататък попаднало в ръце на некадърници , нито той може нещо да направи нито родителите.
Вади го, подава го и започва чуденка …….
Както беше при мен
Независимо човека лекар Х , който ме изражда вадят бебето и се подава на неонатолог и педиатър. Еми моето го подадоха на педиатър майка и син едни въздрастни още работят там и къде е къде е неонатолога Еми няма го.
Още не го е докарала линейката ….
Майката въздрастна педиатърка казва на сина си: тичай да включиш кувьоза да се загрява………. Много ниско тегло се ражда
Тепърва го включват
От там аспирират да вадят води и мръсотия от устата му и нищо не става.
Извикаха анестезиолога , който уж не можеше да дойде да ми сложи упойка че бил в друга операция , пък имали само един ……
Накрая се освободи и от блок Б или С не знам вече дойде
Надвеси се над бебето и вика: о не мога да го интубирам , устата му е много малка
Стиска му бузите, устата слага тръба вади и казва на другия Ела , Ела ти не става.
Аз се обърнах и викам : вие сега ще спасите ли бебето или ще се учите …………
Стреснаха се всички и единия вика на другия , изведете майката да не гледа да се стряска
Казах им няма какво да се стряскам , виждам че една сонда не може да сложите и детето посиня ……
Завиха го със зелен чаршаф и намусени тръгнаха ……… и го отнесоха в тепърва включен кувьоз
Вероятно още преди да е станало 37 градуса в него са го сложили и после дистрес синдром имало и какво ли не.
Нищо не направиха
Няма и да се научат
Трябва да са уравновесени и стабилни в такава ситуация
А те бяха по уплашени от мен
И ще разчитаме ние да си идем с бебе вкъщи
Абсурд !!!!!!
Ставрев иска няколко пъти да му се случи и бързо ще си пусне молбата за напускане …..
Съжалявам за описанието , но е факт
Който не вярва може да ми пише , да му снимам смъртния акт и да се увери.
Няколко месеца 3 или 4 след тая случка пуснах пост и доста жени се свързаха с мен че също бебетата са им починали там , а някой са имали късмета да ги пратят другаде.
Имам позната на която Аг я прегледало и казало, мехура ти е спукан но имаш още води
Можеш да държиш още 2 см разкритие имаш
Отивай в св Георги , защото тука няма да се справят с тегло под 1500
И жената дирекно там в спешното
И вече са добре и изписани
Така че ….. нещата са факт
И по групите също четох за други като мен
Когато търсех дали съм единствената……..
Не напразно като ходя в Селена за болничен
Няколко сестри, които съм виждала в Пълмед в Аг отделение с д-р Патишанов и други лекари , сега ги срещам в коридора на Селена.
Щом и Патишанов бившия им началник на отделение ги напусна ….. извода е Ясен
Аз знаех че нямат добра неонатология
Знаех че скоро е отворена
Но, смятах че няма да стигна до там да ми трябва и че дори да стигна , няма значение колко месеца работи отделението , важно е щом неонатолога има 20 г стаж
Би трябвало и следва да се справя с всичко и да е видял много …….
И да знае кое по колко, кога и как
А….. и да бъде в отделението
Не вкъщи ……
И линейка да го докарва и да влиза с домашни дрехи и в движение по коридора да си нахлузва мантата.
Така че
Истината си е истина
Виж целия пост
# 726
Ох, колко неща казваш, които разбирам толкова добре. Само че моето дете го убиха в друга болница в Пловдив. Нормална бременност, раждане на термин, но както каза ти - кръстят се раждането да няма усложнения. При мен имаше и сякаш си забравиха дипломите. В последствие с моя гинеколог в Селена успях да оправя бакиите от другата болница и да родя в Селена двете си деца. Не съм била пациент на д-р Ставрев, правил ми е хубаво впечатление.  Но една болница не е само един доктор, а цялата върволица след това. Искрено се надявам, че в болницата нещата ще се развиват както обикновено, защото там са най-най-хубавите ми дни след раждането на децата ми. Пожелавам го и на теб!
Още нещо - болницата в крайна сметка стана жертва на двама човека, а страдат всички, дори Ставрев младши. Ясно е, че тук играят много пари, но под този покрив се раждат и създават животи и такова детинско държание към мечтите на жените е меко казано обидно.

Колкото и да е добър Ставрев и колкото и жени да са бременни и трудно износващи , рискови и трудно забременяли , като мен и още много , неговата работа е в успешно забременяване , следенето и до изваждането на бебето
От там нататък попаднало в ръце на некадърници , нито той може нещо да направи нито родителите.
Вади го, подава го и започва чуденка …….
Както беше при мен
Независимо човека лекар Х , който ме изражда вадят бебето и се подава на неонатолог и педиатър. Еми моето го подадоха на педиатър майка и син едни въздрастни още работят там и къде е къде е неонатолога Еми няма го.
Още не го е докарала линейката ….
Майката въздрастна педиатърка казва на сина си: тичай да включиш кувьоза да се загрява………. Много ниско тегло се ражда
Тепърва го включват
От там аспирират да вадят води и мръсотия от устата му и нищо не става.
Извикаха анестезиолога , който уж не можеше да дойде да ми сложи упойка че бил в друга операция , пък имали само един ……
Накрая се освободи и от блок Б или С не знам вече дойде
Надвеси се над бебето и вика: о не мога да го интубирам , устата му е много малка
Стиска му бузите, устата слага тръба вади и казва на другия Ела , Ела ти не става.
Аз се обърнах и викам : вие сега ще спасите ли бебето или ще се учите …………
Стреснаха се всички и единия вика на другия , изведете майката да не гледа да се стряска
Казах им няма какво да се стряскам , виждам че една сонда не може да сложите и детето посиня ……
Завиха го със зелен чаршаф и намусени тръгнаха ……… и го отнесоха в тепърва включен кувьоз
Вероятно още преди да е станало 37 градуса в него са го сложили и после дистрес синдром имало и какво ли не.
Нищо не направиха
Няма и да се научат
Трябва да са уравновесени и стабилни в такава ситуация
А те бяха по уплашени от мен
И ще разчитаме ние да си идем с бебе вкъщи
Абсурд !!!!!!
Ставрев иска няколко пъти да му се случи и бързо ще си пусне молбата за напускане …..
Съжалявам за описанието , но е факт
Който не вярва може да ми пише , да му снимам смъртния акт и да се увери.
Няколко месеца 3 или 4 след тая случка пуснах пост и доста жени се свързаха с мен че също бебетата са им починали там , а някой са имали късмета да ги пратят другаде.
Имам позната на която Аг я прегледало и казало, мехура ти е спукан но имаш още води
Можеш да държиш още 2 см разкритие имаш
Отивай в св Георги , защото тука няма да се справят с тегло под 1500
И жената дирекно там в спешното
И вече са добре и изписани
Така че ….. нещата са факт
И по групите също четох за други като мен
Когато търсех дали съм единствената……..
Не напразно като ходя в Селена за болничен
Няколко сестри, които съм виждала в Пълмед в Аг отделение с д-р Патишанов и други лекари , сега ги срещам в коридора на Селена.
Щом и Патишанов бившия им началник на отделение ги напусна ….. извода е Ясен
Аз знаех че нямат добра неонатология
Знаех че скоро е отворена
Но, смятах че няма да стигна до там да ми трябва и че дори да стигна , няма значение колко месеца работи отделението , важно е щом неонатолога има 20 г стаж
Би трябвало и следва да се справя с всичко и да е видял много …….
И да знае кое по колко, кога и как
А….. и да бъде в отделението
Не вкъщи ……
И линейка да го докарва и да влиза с домашни дрехи и в движение по коридора да си нахлузва мантата.
Така че
Истината си е истина
Виж целия пост
# 727
На последната снимка д-р Ставрев е видимо състарен. И продължава да си слага това червило.....
Виж целия пост
# 728
За момичетата, чакащи за инвитро - д-р Ставрев е писал, че от утре започва работа и измежду нещата, с които ще се занимава са консултации по репродуктивно лечение и инвитро лечение.

Доколкото знам обаче в Пълмед нямат инвитро отделение, та не знам къде и как ще правят инвитро процедури, но все пак на някоя може да е полезна информацията.
Виж целия пост
# 729
За момичетата, чакащи за инвитро - д-р Ставрев е писал, че от утре започва работа и измежду нещата, с които ще се занимава са консултации по репродуктивно лечение и инвитро лечение.

Доколкото знам обаче в Пълмед нямат инвитро отделение, та не знам къде и как ще правят инвитро процедури, но все пак на някоя може да е полезна информацията.
Тъй като имаше някои коментари из ФБ, че изграждал нов ин витро център на които аз не вярвах много, понеже на доста глупости се начетох там… та вчера му се обадих, и лично той ми отговори че в Пълмед няма да прави ин витро, и че наистина изгражда напълно нов ин витро център в Пловдив, който ще бъде готов до 2-3 месеца.
Обадете му се, ще ви каже същотото.
Виж целия пост
# 730
Аз не чакам за инвитро, просто споделих информацията, която видях, понеже имаше момичета в темата, които питаха.
Виж целия пост
# 731
За момичетата, чакащи за инвитро - д-р Ставрев е писал, че от утре започва работа и измежду нещата, с които ще се занимава са консултации по репродуктивно лечение и инвитро лечение.

Доколкото знам обаче в Пълмед нямат инвитро отделение, та не знам къде и как ще правят инвитро процедури, но все пак на някоя може да е полезна информацията.
Тъй като имаше някои коментари из ФБ, че изграждал нов ин витро център на които аз не вярвах много, понеже на доста глупости се начетох там… та вчера му се обадих, и лично той ми отговори че в Пълмед няма да прави ин витро, и че наистина изгражда напълно нов ин витро център в Пловдив, който ще бъде готов до 2-3 месеца.
Обадете му се, ще ви каже същотото.
Да не би да става дума за новостроящата сграда до Селена?
Виж целия пост
# 732
За момичетата, чакащи за инвитро - д-р Ставрев е писал, че от утре започва работа и измежду нещата, с които ще се занимава са консултации по репродуктивно лечение и инвитро лечение.

Доколкото знам обаче в Пълмед нямат инвитро отделение, та не знам къде и как ще правят инвитро процедури, но все пак на някоя може да е полезна информацията.
Тъй като имаше някои коментари из ФБ, че изграждал нов ин витро център на които аз не вярвах много, понеже на доста глупости се начетох там… та вчера му се обадих, и лично той ми отговори че в Пълмед няма да прави ин витро, и че наистина изгражда напълно нов ин витро център в Пловдив, който ще бъде готов до 2-3 месеца.
Обадете му се, ще ви каже същотото.
Да не би да става дума за новостроящата сграда до Селена?
Не! Тя е спряна.
Виж целия пост
# 733
Сградата до Селена си е собственост на Селена. 2-3 месеца ми се струва супер малко време, но дано..
Виж целия пост
# 734
Може пък да са се договорили да я купят. И да приключат цирковете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия