УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 27

  • 59 376
  • 1 052
# 1 050
Момичета, бяхме вчера на отворените врати на Селена, препоръчвам на всяка от вас да отиде ако може, питаш си всичко, мили са докторките и много подробно отговарят. Освен това за мен беше полезно да видя предродилна зала, родилна зала, да се запозная с атмосферата и логистиката, кое как е и т.н. Иначе естествено раждане: 1410€ + 11.5€ ковид тест +50€ преглед при ортопед. ВИП стаи - от 175 € /ден до 130 € /ден , което си включва и придружителя.
Виж целия пост
# 1 051
Момичета, бяхме вчера на отворените врати на Селена, препоръчвам на всяка от вас да отиде ако може, питаш си всичко, мили са докторките и много подробно отговарят. Освен това за мен беше полезно да видя предродилна зала, родилна зала, да се запозная с атмосферата и логистиката, кое как е и т.н. Иначе естествено раждане: 1410€ + 11.5€ ковид тест +50€ преглед при ортопед. ВИП стаи - от 175 € /ден до 130 € /ден , което си включва и придружителя.
Прегледа при ортопед е 61€, като той взима около 50€, защото е външен и другото за болницата.
Виж целия пост
# 1 052
Здравейте, момичета. Живот и здраве ще раждам първпто си детенце в Селена. Можете ли да ми кажете кога си избирате личен лекар/педиатър на бебето? Бихте ли ми препоръчали такива в Пловдив? От болницата одват ли на домашна визитация след изписването? Тези неща изпбшо не са ми ясни и ще съм ви благодарна, ако ми споделите ваш опит.
В пакетът за раждане имате включени след това прегледи при техния педиатър три броя в рамките на месец и при вашият следящ гинеколог, ако няма часове за него, може в спешния кабинет, който е на смяна и той в рамките на месец. Аз се възползвах по веднъж и от двата прегледа. Честно казано за педиатъра се паднах при Иванова, доста доволна останах, не бях чувала за нея. А за изборът след това на педиатър, избирате си, отивате преди раждане последният месец и устно се уговаряте, след това правят едно домашно посещение след раждане (не всички, но повечето) и на първият месец вече на живо отивате да го запишете и да го прегледат. И така всеки месец, като някои имат коридори за новородени и дават часове да няма струпвания и чакане. Някои си дават и телефоните и ако има нещо разбира се отивате и между прегледите при притеснения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия