Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 71 225
  • 487
# 390
Благодаря момичета.Радвам се,че ви е харесало шкафчето.А ето какво направих с един стар,стаар поднос. Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480
Виж целия пост
# 391
Подноса също е много хубав.От къде си купи такава салфетка?
Виж целия пост
# 392
Не е салфетка.Декупажна хартия е .От Слънчоглед. Grinning
Виж целия пост
# 393
Качих и една рамка за снимка.Рамките са ми любими за правене. Grinning

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480
Виж целия пост
# 394
Добре, де, защо не качиш всичко и да дадеш линк към албума? Thinking
Така- "на час, по лъжичка"- само ни поддържаш любопитството... Peace
Виж целия пост
# 395
Добреее,качих всичко. Grinning Надявам се и новите неща да ви харесат. Grinning
 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480
Виж целия пост
# 396
Уна, страхотни са  smile3501
много ми харесва формата на рамките. тази пролет ме обзе страст по рамки, но всички налични по магазините и книжарниците бяха "фасонати". от къде мога да си намеря такива изчистени и широки рамки? само не ми казвай от Слънчоглед  Grinning, защото най близкия ми е на 200 км.
Виж целия пост
# 397
От магазините за 1 лев са.Струват левче,но вече ги няма за съжаление.Провери в твоя град-може пък да има. Grinning
Виж целия пост
# 398
Уна ,нямам думи ,всичко е много свежо  bouquet  bouquet  bouquet
Ще споделиш ли от къде си набавяш фигурките , с които си доукрасила рамките (цветенца, пеперудки ,охльовчета и т.н.), плийз Praynig
Виж целия пост
# 399
Уна върховни са всичките,а шкафчето е много актуално и модерно newsm51.Такъв талант,а се крие досега.Ок Сапрари!Между другото донесох 10тина рамки под формата на лале,лист,котва-имат доста пространство за творене
Виж целия пост
# 400
Фигурките са от магазинчетата за подаръци.Ако сте от София,мога да ви кажа от къде точно. Grinning
Виж целия пост
# 401
Не съм ,но ако имам път натам ще ти пиша на лични Wink
Виж целия пост
# 402
Благодаря, Уна. И аз така си мислех и доста време ухажвах левчетата, но не би. Нищо, ще се оглеждам пак.
Виж целия пост
# 403
Курса ми свърши и вече се метнах към декупажа. Mr. GreenЕдва се удържах през целия курс. Crazy Това е последното ми произведение ,което е подарък за една малка и сладка тоспожица.
Виж целия пост
# 404
Доколкото разбрах Сапрари AUTOCAD си карала,честито  bouquet.Чашата е много хубава,да си я ползва в хубави дни госпожицата.А какви материали си използвала,за да е водоустойчива
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия