Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 71 225
  • 487
# 375
Страхотни неща сте сътворили напоследък   bouquet Ще има да ви дишам прахта... Mr. Green
Виж целия пост
# 376
Здравейте, моми4ета, ето една 4иния с африкански мотиви, за сгряване на темата Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128757&photo=5
Towa ми спря дъха! Rolling Eyes  bouquet Твое дело ли е?
Виж целия пост
# 377
Здравейте, моми4ета, ето една 4иния с африкански мотиви, за сгряване на темата Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128757&photo=5
Towa ми спря дъха! Rolling Eyes  bouquet Твое дело ли е?
Мое си е. Hug Hug
Виж целия пост
# 378
Гая, страхотна е! Разгледах и другите, много са добри.
Виж целия пост
# 379
Здравейте момичета върнах сеее.Ама и вие не сте стояли със скръстени ръце,направо сте върха.Ето  bouquetза Риа,  bouquetза Рачето,  bouquetза Гая и   bouquetза Савина.Нямам търпение да се заловя за работа с новите материали  redecoration,но още не съм подредила
Виж целия пост
# 380
Добре завърнала се! Казвай какви нови чудеса си донесла? Сигурна съм, че имаш много неща за показване.
Виж целия пост
# 381
ох, от вашите красоти 4 часа не мога да си легна  Shocked а ми се спи като магаре... ама също толкова тъпо и упорито гледам красоти! Браво!  bouquet
Виж целия пост
# 382
Ето някои,които сигурно ще те заинтригуват Лимонка:седефени металически бои/върху различна основа имат различен ефект/;рефлекторен медиум/ефекта на светещата мартеничка/;мозаечно кракле СТЕП1,2;металическо и цветно кракле СТЕП1,2;глитерна,металическа и седефена релефна паста;шаблони;3Д декупаж.Мисля да направя най-напред нещо със седефената боя и рефлектора, много ме впечатлиха
Виж целия пост
# 383
Момичета, браво за красотите! Аз пак имам напъни да сътворя нещичко, и пак върху дърво.

Може ли да ми кажете как се третира четката за лакиране на дърво. Имам корабен лак за предпазване от вода, влага и др. такива. Докато не работя с нея трябва ли да я потапям в някаква тебност? Накрая с вода ли се измива или с някакъв разредител? Какъв?
Виж целия пост
# 384
Steisi на кутията на лака трябва да пише с какъв разредител се чисти. След като свършиш работа потапяш четката в разредителя и като се изчисти лака я изваждаш. При мен като оставих четката да стои няколко дена се образуваха едни топчета. В началото много добре се изчисти, но после като постоя лака се утаи на дъното и залепна по четката. За втория път вече си занех, оставих четката малко да постои в разредителя и после я извадих и избърсах с парцалче да подсуша.
А снимки ще пуснеш ли?  Mr. Green
Виж целия пост
# 385
Благодаря за подробния отговор! разбира се, че ще покажа.
Виж целия пост
# 386
Здравейте момичета.
Следя отдавна темата и реших и аз да се включа в нея. Имам много изработени с декупаж неща, и бих искала да ви ги покажа. За начало- новия вид на едно над 50 годишно шкафче с чекмедженца. То е било на бабата на съпруга ми, в което си е държала подправките. Надявам се да ви хареса.  Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480&photo=1
Виж целия пост
# 387
То е било на бабата на съпруга ми, в което си е държала подправките. Надявам се да ви хареса.  Simple Smile

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139480&photo=1

аууу, страхотно е станало!!!
Виж целия пост
# 388
Уна, невероятно е! Сега се сещам ,че на село и ние имаме такова...
Мираж ,моля те прати ми на мейла инфо за новите продукти-цени, разфасовки. А тук, във форума, Mr. Green подробни разяснения кое как се използва... Praynig
Виж целия пост
# 389
Браво Уна, хайде показвай и другите неЩа.  bouquet Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия