Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 71 224
  • 487
# 435
Радина, май нищо не разбирам  Embarassed Embarassed Embarassed
Аз съм голяяям аматьор с голяяяямо желание.
Та нищо не ми стана ясно, а искам да си направя такива чинийки  Embarassed
Виж целия пост
# 436
Ето за Мадлена и всички другиhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=140447 
Виж целия пост
# 437
не ти се отваря файла
Виж целия пост
# 438
Мадлена, можеш да купиш една бяла чиния от магазините за 1 лев. Така въпросната булка може да си окачи на стената чинията и ще й става весело винаги когато я погледне.Поне на мен ще ми е много приятно да получа такъв сантиментален подарък.

А по въпроса за трансферния медиум (дано Мираж не се разсърди),  на мен все ми се струва, че не е това начина да се работи с него.Защото ако се прави нещо, което е с надписи ще се получат огледални.Аз последната чаша я правих с трансфер, но след като намазах картинката не я залепих на чашата, а я оставих да изсъхне.После намазах още един път и пак оставих да изсъхне- този път за 24 часа.След това я натопих във вода и я обелих.Като изсъхна водата я залепих по обичайния начин и отгоре лакирах.
Виж целия пост
# 439
Мираж, ти си злато! Heart Eyes  bouquet
Розали, отваря се с copy/paste.
Виж целия пост
# 440
Точно така Мадлена - отдолу, а на купичката се пада от външната страна
Виж целия пост
# 441
Не се сърдя Сапрари ,на това му викат лесен трансфер/продават готови,за да се работи по този начин,но не взех newsm78/-аз така досега не съм опитвала,а не е ли малко като ваденка
Виж целия пост
# 442
Не става като ваденка.
Може да е лесен трансфер, но има логика защото ако искаш да правиш нещо, което например е обработено на фотошоп и има надпис, по начина, по който ти ни го описа няма да се получи.
Няма значение и по двата начина става с този медиум. Исках да споделя с всички ,а всеки си избира как да работи с него.Нали затова е този форум-да си споделяме опит. Peace
Виж целия пост
# 443
Аз май предпочитам да се бъхтя и избятвам надписите или ти дописвам после-става бавно,но оригинално smile3521
Виж целия пост
# 444
                            Момичета,
 

    дойде ми една страхотна идея, но трябва да я дообмисля и ще ви споделя.
   А и ако се навиете ще ми е нужна помощ. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 445
... или ги дописвам после-става бавно,но оригинално smile3521
Безспорно е така.А и позволява на фантазията да се развихри. Laughing
Виж целия пост
# 446
На пакетите,които се продават пише "ЛЕСЕН ТРАНСФЕР"/на италиански/не го казвам аз.А това е оригинален трансфер/нали тази дума означава пренасяне/,а лесния всъщност пак отгоре се слага
Виж целия пост
# 447
май го обърнахме на чат с Сапрари,но не можеш ли да загатнеш идеята-мира няма да ми даде/а минавам за мн.търпелив човек/
Виж целия пост
# 448
Мираж, писах ти на лични, че ще ни бият вече.Наистина го обърнахме на чат.
Виж целия пост
# 449
ЕЕЕ, не така де. И ние да събираме информация, като споделяте кой какво прави може да го имаме предвид като го прилагаме и ние.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия