Декупаж (салфетна техника)-2 част

  • 71 225
  • 487
# 360
Здравейте! Търсих из нета, но така и не ми стана ясно как се прави декупаж. Ще ви бъда много благодарна, ако ми обясните или пратите линк.
Заповядай! И дано разбираш руски.Кликваш на изкуство и най-долу намираш что такое декупаж
Madlena, мисля че трябва да залепиш върху цялото ветрило в отворено състояние салфетката. Изчакваш да изсъхне. И изрязваш с макетно ножче.А после там, където е останало незалепено, намазваш отново с поча и пак чакаш да изсъхне.Аз поне така направих когато декорирах една кутия за мокри кърпи-отгоре за отвора.Ей тази кут … 5;ин.
Виж целия пост
# 361
Благодарим Раче,че сподели тези красоти с нас  bouquet.Браво на рускините,просто са върха smile3501 smile3501
Присъединявам се newsm10 ,наистина са много добри.Раче,откъде ги намираш тези сайтове?
Виж целия пост
# 362
Рачето все бърника из руските сайтове,просто са и` слабост Joy,да ни е жива и здрава,че са ни от полза мноооого Heart Eyes
Виж целия пост
# 363
Здравейте, момичета! Благодаря, че ви има! И аз отдавна се занимавам с различни приложни изкуства, но отскоро откривам вас. Нямам възможност да ви покажа мои неща, но скоро ще взема един фотоапарат и ще снимам някой неща!
Виж целия пост
# 364
Добре дошла  Hug
Виж целия пост
# 365
За да не се загуби съвсем хубавата ни тема ще се включа с две нови неща newsm53
Съжалявам,че не са много качествени,ама снимам с мобилния телефон Embarassed
Виж целия пост
# 366
http://racheto.mylivepage.com/image                на гоблени
и аз какво направих --снимките са отвратителни да ме извените ,но  са от телефон
но горе долу се вижда  ,
Виж целия пост
# 367
Първи опит



На каква основа са лепилата които използвате?
Виж целия пост
# 368
ria, много са си хубави даже! Това с марулките на какво основа е - много интересно изглежда?

savina_h, поздравления за постигнватото с първия опит - продължавай все така! А лепила, които ползвам са на водна основа

Всички се чудехме цащо ra4eto не се включва, а тя творила. Браво, страхотни са!!! Това салфетки ли е или хартия?
Виж целия пост
# 369
Radinna,салатките(без ракийката) ги направих върху една картинка от магазин за 1 лев.Не знам точно какъв е този материал, обаче като основа ми свърши работа smile3503
Ra4e,strahotni sa   bouquet.И ти разправяш,че нямаш муза.
Savina_h,много са хубави Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Току-що открих темата, запленена съм, записвам се, за да следя.
В първия свободен момент отивам до Слънчоглед.
Виж целия пост
# 371

mirage, днес идвах до ателието, но беше затворено. Донесе ли нови неща?
Виж целия пост
# 372
здравейте! Може ли някой да ми обясни къде се намира Слънчоглед?
Виж целия пост
# 373
Ivcho кажи от кой град си?
Ето сайта на слънчоглед http://www.slanchogled.com/
Виж целия пост
# 374
Здравейте, моми4ета, ето една 4иния с африкански мотиви, за сгряване на темата Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=128757&photo=5
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия