Третокласници - 2025/2026

  • 8 414
  • 269
# 180
sea.sea, радвам се, че сте се разбрали.

Относно парите - държи 2 лв. в раницата за момент, в който ще ѝ свърши водата и трябва да си купи. На този етап телефон няма. Когато ходи на екскурзии и лагери давам моя служебен. За миналата Коледа ѝ подарихме таблет, гледа клипчета, слуша песни и затвърждава наученото с Уча.се. Няма ограничения, но и тя не прекалява.  Двамата с таткото редовно обясняваме , че може да изкара свободното си времето много по забавно, отколкото да играе на компютърни игри.
Виж целия пост
# 181
Моите внуци също са със строг родителски контрол- 1 час на ден.
А внукът ми, който беше на въпросното пътуване, се върна доста разочарован, защото е носил настолни игри, но никой не е искал да играе- всички са били на телефоните...
Той също има- с копчета. Grinning
Да, подиграват му се, но това е част от концепцията на сина ми, за ограничаване на мобилните устройства.
По въпроса за дъщерята на sea.sea- внимавай това да не се превърне в системно поведение на това момче.
Моята дъщеря също беше много слабичка и дребна и имаше едно момче, което често и се подиграваше.
В един момент много прекали и стигнахме до директор, родители, общи срещи с децата.
Но бащата на момчето прие проблема много сериозно и взе мерки. Като начало го накара да дойде на училище с по едно цвете за всички момичета. Grinning
Виж целия пост
# 182
И моите момчета са толкова ангажирани след у-ще, остава съвсем малко време за детско и половин час игра. Включва се таймера и ако продължат на следващия ден нямат телефони 😆

Едно питане: общ подарък за Рождество ще правите ли на учителките? Идеи дали имате.
Някои от майките искат вино, луксозни шал ръкавици…
Виж целия пост
# 183
Дай ни на нас подаръци да правим. Simple Smile
За сега ваучери по 200 лв е решено да е.
Виж целия пост
# 184
При нас никой не иска да прави подаръци, не можем да вземем решение и се изпокарваме.
Виж целия пост
# 185
Все още темата за Коледни подаръци не е повдигната при нас.
Иначе нещо малко им подаряваме- щолен, вино, картичка..
Виж целия пост
# 186
Ние обикновено подаряваваме кошници с коледни лакомства, до 100 лв/учител.
Виж целия пост
# 187
Мечтая за Коледата, в която тази лицемерна история с кошниците и подаръците ще е зад гърба ми!
Никой още не е повдигал темата при нас, но предстои..
Изключително против съм тези практики!
Виж целия пост
# 188
Малкото ми дете още не е почнало училище дори, още дълго време имам да се занимавам аз.
Виж целия пост
# 189
И моите момчета са толкова ангажирани след у-ще, остава съвсем малко време за детско и половин час игра. Включва се таймера и ако продължат на следващия ден нямат телефони 😆

Едно питане: общ подарък за Рождество ще правите ли на учителките? Идеи дали имате.
Някои от майките искат вино, луксозни шал ръкавици…

При нас са на златни бижута...кошниците не са достатъчно фенси...такава първенющина, че просто ми се гади.
Виж целия пост
# 190
И моите момчета са толкова ангажирани след у-ще, остава съвсем малко време за детско и половин час игра. Включва се таймера и ако продължат на следващия ден нямат телефони 😆

Едно питане: общ подарък за Рождество ще правите ли на учителките? Идеи дали имате.
Някои от майките искат вино, луксозни шал ръкавици…

При нас са на златни бижута...кошниците не са достатъчно фенси...такава първенющина, че просто ми се гади.

Е, това вече е абсурдно. Добре, че нашите активни последователи на тази подаръчна истерия никога не биха могли да прокарат идеята за златни накити Joy
Луди са, но не чак толкова...
Виж целия пост
# 191
Аз залагам, че при нас златото ще е на финала на 4 клас. Wink
Виж целия пост
# 192
Аз залагам, че при нас златото ще е на финала на 4 клас. Wink
И аз това питах при нас  - кола, апартамент, вила, какво ще е, ако отсега сме на злато...
Виж целия пост
# 193
При нас се предложиха билети за концерт. Нормално ми се вижда. Златни бижута не бих подкрепила никога...
Виж целия пост
# 194
За 15.09 взехме билети за Цирк дьо Солей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия