Звездни Компромати- Септември'25

  • 314 154
  • 3 307
# 135
Еее признавам и на Крокса,намери начин пак да се намърда в темата.Сега очаквам поне 10 страници само за нея да четем.

Абсолютно! Ако не е от услужлива съфорумка, ще е от услужлива телевизионерка.
Виж целия пост
# 136
Венета ако планира да реве в ефир в бъдеще да вземе малко уроци по актьорско майсторство, разбирам, че е травмиращ момент, но това беше най изкуственият рев евър, и как превключи на нормален тон за секунди
Виж целия пост
# 137
Венета ѝ отне от 1/2-та време 😂

Е...квот можа направи викате
Виж целия пост
# 138
Еее признавам и на Крокса,намери начин пак да се намърда в темата.Сега очаквам поне 10 страници само за нея да четем.

То беше ясно, че така ще стане и ето отново Тоцка герой на темата.
Виж целия пост
# 139
А всъщност защо бяха поканили в ПО Крокса, по каква тема?
Виж целия пост
# 140
Призовавам всички, коментирали днешното предаване, да редактират постовете си, добавяйки към тях линк към темата https://www.bg-mamma.com/?topic=1538541
Срам за бТВ!
Виж целия пост
# 141
Ако влезете във фб на страницата на предаването ще видите колко е “харесано” вчера и днес..

А всъщност защо бяха поканили в ПО Крокса, по каква тема?
Да си похвали новата линия бяла козметика дето тъй докато много бачка и бременее, е направила
Виж целия пост
# 142
Бях на фризьор и естествено тв беше пуснат. Защо ревна Венета? Нищо не чух от сешоарите, но давам Оскар за Драма куин и актьорска игра
https://www.bg-mamma.com/?topic=1538541
Виж целия пост
# 143
Да разкаже за перфектното си семейство, перфектният си режим, да промотира някаква линия дето уж не трябва да показват в ефир, ма показаха. Обичайните тоцини работи.
Виж целия пост
# 144
Не съм и очаквала да нападне с неудобни въпроси бременна жена. Поканата за гостуване идва в неподходящо време. Язък за възложените надежди от вчера.

Дайте снимки, които гледате/гледахте, моля!
Виж целия пост
# 145
Венета ако планира да реве в ефир в бъдеще да вземе малко уроци по актьорско майсторство, разбирам, че е травмиращ момент, но това беше най изкуственият рев евър, и как превключи на нормален тон за секунди
Да, и аз забелязах.
Голяма драма, голям рев и изведнъж всичко приключи.
Абсолютна махленска история е Венета, воденето й, маниерите й.
Виж целия пост
# 146
Бях на фризьор и естествено тв беше пуснат. Защо ревна Венета? Нищо не чух от сешоарите, но давам Оскар за Драма куин и актьорска игра
https://www.bg-mamma.com/?topic=1538541
Разказваше за травмиращото ѝ раждане.
Виж целия пост
# 147
То, можеха да поканят много други с перфектни семейства, режим и т.н.
Точно тая ли намериха???
Виж целия пост
# 148
Никълъс Кейдж в роля:

Скрит текст:

[би трябвало да е този вляво 😁]
Виж целия пост
# 149
То, можеха да поканят много други с перфектни семейства, режим и т.н.
Точно тая ли намериха???
Направила е своя марка козметика. Въпреки че по тв не е разрешена рекламата, то тя си направи съвсем спокойно реклама на кремовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия