Керем Бюрсин в Çarpınti и Platonik: Mavi Dolunay Otel - личен и професионален живот (тема 126)

  • 28 222
  • 743
# 195
Виж целия пост
# 196

Ето го и цялото интервю

Виж целия пост
# 197
Колко станаха интервютата с Керем и двете му колежки, не  знам вече,
изгубих им броййката... Но не знам как Кере  издържа тази латерна Гупсе - тя не спира,
на  всико отгоре говори като картечница!













В нашия „платоничен“ брой не разглеждаме недостижимата страна на любовта,
а историята, създадена от сблъсъка на различни гледни точки, а на корицата ни
представяме тримата главни актьори от сериала „Платоничен: Хотел „Синя пълна луна““:
Гюпсе Йозай, Керем Бюрсин и Йокю Карайел.


Фрагмент от "Велиолепният тандем" - с Керем Б. и Ойкю Карайел.

https://www.instagram.com/p/DOl_oTAjI9-/?hl=bg









ЛЕКА НОЩ! Blue Heart



И СЛАДКИ СЪНИЩА!



💖💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 198
Гюпсе е уникална аз я харесвам лично просто бъзикат се и това е страхотно малко хванах откъсите били комший детето на Гюпсе и Баръш - Жан Ася е подарило цвете на Керем много са дълги ще видя кога ще ги прегледам всички имаме и сериал утре бая станаха нещата. ;д
Виж целия пост
# 199
За Синьото пълнолуние зад кадър






И в кадър




Вече на Нетфликс!
Виж целия пост
# 200




"Четейки някои от сцените и виждайки развитието и промяната на героите, бях много развълнуван. Обичам да се забавлявам с нарцистични личности, и този герой беше огромна възможност за мен. Много ми беше забавно да го играя."
Виж целия пост
# 201
Отивам да го видя имаме фрагман после и него ще видя

Виж целия пост
# 202
Фрагманът. Метин и Рейхан 😉



-Ще кажеш, това съдба ли е? Или голяма случайност? Не знам, но, той буквално ме разбира без думи.
- Все едно ни тегли един към друг.
- Сега имаш напълно ново сърце. Използвай правилно този шанс. Не изтощавай новото си сърце заради никого.
- Толкова ли е важно за теб да видиш това момиче?
-Това момиче е всичко, което ми остана от Мелике.
- Каквото и да решите по този въпрос, аз ще приема вашето решение. Но никога няма да ви дам обещанието, което искате.
- Когато Метин е с теб ти харесва, нали?
- А теб те ядосва това, че мъжът ти се интересува от мен или, че съвсем не се интересува от теб?
- Виждаш ли? Не разговаряме напразно. Трябва да се държиш по-далеч от тази жена.
- Мислех, че сте доволни от договорката.
-Държа си на думата.
-Това е шанс, който даже и да бих чакал цял живот, повече няма да се повтори.
- Може, това е моят последен шанс и аз нямам намерение да се отказвам.
- Ако се ожениш, ще имаш деца, така няма да обиляш от място на място.
- Гледах Аслъ.
- Много си смешен.
- Добре изглеждаш.
-Виж, мислих за теб.
- Понякога бие толкова бързо, като сърцебиене.
- Възможно е това да е любов.


Дид, сподели за Платоника, гледа ли, посмя ли се. Гифки почна ли да правиш? 😄
Виж целия пост
# 203
Привет!
Да ви кажа - изгледах 5 епизода на Платоник. През повечето време се гледа леко, забавен е, има страхотни комични попадения. Гюпсе не ми е позната (не съм я гледала), но ми допадна. Йойкю не съм я гледала в комедийни роли, но според мен се справя много добре.
Човек може да се посмее от душа. Вече имам няколко любими реплики. Има, обаче и доста тегави моменти, но те не ми развалят удоволствието от гледането.
Керем, както си го знаем, си се справя перфектно. На доста места си личи как едва се сдържа да не се разхили.
Като цяло получило се е нещо като абсурдна комедия с фентъзи елементи Smile. Готино е! Hands Clap
Виж целия пост
# 204
Ах, дано скоро има бг превод и качен някъде , за да се гледа….
За Платоничен става въпрос Simple Smile))
Виж целия пост
# 205
До трети епизод съм включително утре вечер пак ще продължа комедията определено не е моя жанр но имаше някои кадри които бих искала да забравя че съм видяла особено като тръгна да му ближе мишника. Гюпсе няма грешка тази жена съм я гледала в няколко проекта ,но гледайки се замислих ,че щеше да е супер ако Керем беше асъл в Лехуса. ;д
Виж целия пост
# 206
https://turkrutv73.com/platonicheskiy/ - всички 8 епизода



Виж целия пост
# 207
Днешният петък е реазкошен! С новата комедия на  Керем! Gift Heart



Изумително - никога не съм гледала нов сериал с 8  епизода  наведнъж! Hands V

Мира, благодаря! ❤️
(не разбрах само защо има разминаване с афиша...)





https://www.instagram.com/p/DOvcvkcjpNX/?hl=bg





https://www.instagram.com/p/DOxk65EjGcO/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/DOwEiNYiHKp/?hl=bg



https://www.instagram.com/p/DOxxmE1jE-W/?hl=bg



💖💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 208
Виж целия пост
# 209
Още от фотосесията ✨️














Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия