Керем Бюрсин в Çarpınti и Platonik: Mavi Dolunay Otel - личен и професионален живот (тема 126)

  • 28 222
  • 743
# 180
Привет, момичета!

Изгледах първия епизод с превод и ми хареса, ще видим по-нататък. Трудно приемам още Лизге и Керем като двойка, но само това е, иначе много ми допадна всичко като сюжет и поднасяне на историята. В началото имах резерви към Лизге, но момичето играе много добре. Общо взето кастът е страхотен. Дано имат късмет и с рейтинга, че първият епизод не беше много висок, а и с това пропускане на дни... Но определено си заслужава да се гледа.
Виж целия пост
# 181


Не остана тази седмица ще се запознаем и с Хотела и с новия герой на Керем.
Виж целия пост
# 182
Гюпсето се е разхубавила , отдавна не съм я виждала . Радвам им се на актьорите , когато ги видя така искрено да се забавляват на събития или на сета . А Керем  е винаги в центъра на вниманието .Голям чаровник !
Не съм гледала епизода .Чакам да се съберат няколко и тогава ще разбера дали въобще ще го гледам , но желя успех на проекта заради Керем Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 183


https://www.instagram.com/p/DOqCYb4jUFU/?hl=bg



Съветвам ви да не си точите много зъбите за еп.2 на "Сърцебиене"
на 21 септември, недееля, защото разбрах, че пак ще има важен мач вечерта... Disappointed



Добре че Керем има и друг проект! Не му пука... Момчето в него още е там! Simple Smile





https://www.instagram.com/p/DOqFtmgDJrJ/?hl=bg&img_index=1



Постери от #çarpinti #platonik и @tvplus заливат Турция в рекламните си огради,
прекрасна разходка из Истанбул и се радвайте на всяка стъпка от успехите на Kerem 🇪🇦🇹🇷


https://www.instagram.com/p/DOp0nBZDP0f/?hl=bg&img_index=1



Статия от вестника @quenoticiasecuador преди пристигането на #platonik в Netflix
глобално този четвъртък, 18 септември 🇪🇦🇹🇷


https://www.instagram.com/p/DOp6PhADMtu/?hl=bg&img_index=1



Статия от вестник #platonik (Италия) преди пристигането на @today.it в Netflix
на ниво GLOBAL този четвъртък 18 септември 🇪🇦🇹🇷




💖💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 184
Интервю с Гюпсе, Ойкю и Керем

Виж целия пост
# 185


От това интервю не разбрах нитоо дума, единственото, което разбрах,
беше че журналистктата реши, че е една  от главните  героини
и като взе думата, не я пусна. Дори Гюпсе, която е дота приказлива,
почти не можа да кажже и десетина думи. А за Керем и Ойкю
остана само да си отпиватт от кафето... Rolling Eyes

https://www.instagram.com/p/DOq1ReFjjbn/?hl=bg



Новата реклама на Керем с прахосмукачката Вosch.
А Керем е облечен в черно, за да се докаже колко  безпрашен е новияят модел. Hands V

https://www.instagram.com/p/DOqph-5CNQ7/?hl=bg&img_index=1





💚💚💚
Виж целия пост
# 186
Долу има субки автоматични малко или много се разбира така нямам време в момента да гледам интервюто започнах го ,но ми се наложи да излизам.
Виж целия пост
# 187


ХУБАВА СРЯДА С УСМИВКАТА НА КЕРЕМ! Flowers Four Leaf Clover





https://www.instagram.com/p/DNoOZQ4onqq/?hl=bg





https://www.instagram.com/p/DOq71GpiIdh/?hl=bg&img_index=14





Керем Бюрсин - един цветен свят...

 

❤️❤️❤️
Виж целия пост
# 188
Братовчедите




Виж целия пост
# 189

Виж целия пост
# 190

Колко много си отиват като двойка (екранна) отколкото Лизгето…
Виж целия пост
# 191
Да, много си отиват , но се предпочели актрисата с джуките Satisfied
Виж целия пост
# 192
Лизге е много занемаране тук с външния вид но не съм съгласна че е толкова зле с Керем.
Но до Керем руса жена стои по друг начин винаги съм го казвала ,че го разбирам защо харесва руси жени. ;д
А и момичето играе много добре не го дърпа надолу което е много важно.
Ханде Д да не би да имаше по малки джуки? Навремето всички ги харесваха а беше и по голяма от него.
Виж целия пост
# 193
Аз съм предубедена , мнението ми не е меродавно . Ако все пак реша да гледам сериала , току-виж и фен съм и станала .
Виж целия пост
# 194
Просто не ми е лицеприятна Лизге 😁 иначе добре играе сякаш.
Ще им дам шанс, нека да потръгне сериала и епизодите, че така само с една серия, трудно да ги харесам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия