Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Актуална тема за Септември 2025 (Тема 9)

  • 44 993
  • 747
# 60
Чакам прахосмукачка имитация на Дайсън от местен склад , но не мърда и не мърда крайната дата е 9.09 . Надявам се все пак да дойде и да е прилична
Виж целия пост
# 61
При мен преди няколко дни спря офертата с връщане на кредит, която ползвах без прекъсване от Коледа насам на основния акаунт.

На втория акаунт след двумесечна пауза отново се появи връщане на кредит преди 2 дни.
Естествено по новите условия на плащане.
В момента взимам паралелно два кредита -  около 60/90 и 146/205, приблизително са ми офертите.
Виж целия пост
# 62
Чакам прахосмукачка имитация на Дайсън от местен склад , но не мърда и не мърда крайната дата е 9.09 .
От местните складове май нямат добро отразяване на движението. За моята поръчка бяха отбелязали, че на 27.08. е тръгнала от Германия и толкова. И вчера ми изпратиха съобщение, че е в офис на Спиди. Все пак си спазиха срока за доставка, нищо че хванаха последния ден Smile
Виж целия пост
# 63
Здравейте, направих поръчка с 3 артикула и получих купони в замяна. Единия артикул ще го върна. Ако го върна, ще ми анулират ли купоните или да ги използвам и после да го върна?
Връщане на кредит нямам от около 2 месеца. Картите за отстъпка от 2 седмици изчезнаха. Останаха само едни купони, които не са кой знае какви. 😏
Виж целия пост
# 64
Здравейте, и аз сэм фенка на Тему, открих го през март и да не ви казвам колко поръчки съм пуснала.. Основно поръчвам за децата разни играчки, роклички, сега за каката, която е на 7 съм харесала едно палто за 30 лв.
Поразучила съм промоциите, само с кредити не съм пробвала, защото мислех, че 7 дни трябва да пускам поръчки, както беше с нещата за 0, 02лв. До колкото разбрах правиш 1 поръчка и после само цъкаш, за да вземеш кредита, така ли?
Друго, хубови неща, които съм получавала, за които се сещам: поръчвах за няколко деца фотоапарати, които принтират снимки на хартия за касови бележки, също и дървени пъзели с уникални части, единия даже беше с мой колаж снимки и ми хареса какво дойде.
Виж целия пост
# 65
Maek ще ги анулират . Онзи ден го направих без да знам
Виж целия пост
# 66
Както имах купони и оферти и сега искам да си поръчам някакви неща и всичко изчезна😆
Виж целия пост
# 67
Здравейте, направих поръчка с 3 артикула и получих купони в замяна. Единия артикул ще го върна. Ако го върна, ще ми анулират ли купоните или да ги използвам и после да го върна?
Връщане на кредит нямам от около 2 месеца. Картите за отстъпка от 2 седмици изчезнаха. Останаха само едни купони, които не са кой знае какви. 😏
Анулират или ми се е случвало да ги намаляват. Върнете артикула, след като изхабите купоните.
Виж целия пост
# 68
Според мен ги спряха на всички на 01/09. При мен излиза само едно за подарък за 0 лв, ама са някави боклучави неща, при това по 5-10 лв, няма смисъл да ползвам тази оферта.
Виж целия пост
# 69
Както имах купони и оферти и сега искам да си поръчам някакви неща и всичко изчезна😆
Провери в оферти за активни такива и в "изтекли" за купоните. Няколко дена след като ги дадат неизползваните се водят "изтекли", но могат да бъдат активирани отново в рамките на 60 дни от издаването им. Пишеш на бота и ти активира.
Виж целия пост
# 70
Ама аз без да исках днес отворих приложението и излезна нещо като купон и аз го затворих директно без да видя. Викам ся айде после като поръчвам.... Миналата седмица ми даваше готина оферта например ако нещо струва 10 лв то го намаля на 3лв. за артикул. Просто глупаво, че го затворих и не изчаках да видя какво е. Иначе в купоните пише, че всичко е изтекло.
Виж целия пост
# 71
Ако не са минали 60 дни от издаването им пиши на бота да ти преиздаде. Ще го направи, но пиши, когато все пак си си набелязала какво да купиш и знаеш какъв купон ти трябва, за да си го избереш, че той ще те пита от няколко кой да ти активира.
Виж целия пост
# 72
Така си и мислех. Ще отложа с връщането, докато не използвам читавите купони. Благодаря ти! 😊


Maek ще ги анулират . Онзи ден го направих без да знам
Виж целия пост
# 73
Получих оферта - да купя 15 неща и да получа  4 купона 50% за 200 лева общо. Е, що сега? Вече поръчах преди 3-4 дни.
Виж целия пост
# 74
Получих оферта - да купя 15 неща и да получа  4 купона 50% за 200 лева общо. Е, що сега? Вече поръчах преди 3-4 дни.
щот сме милионери спиред тему
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия