🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 547
  • 2 653
# 1 530
Новият сельо-модельо ако извади едно хапче Калгон на Емилито, ще има среднощни центрофуги пак.
Виж целия пост
# 1 531
За пореден път споделям личното си  мнение на фона на вс. риалитита до момента:
Много съм доволна от сезона, забавно и хумористично , разпускащо,свежо Stuck Out Tongue Closed Eyes
Браво на Тушев!
Виж целия пост
# 1 532
С тъпомера са ги събирали. Комеди шоЛ на маХ
Искам си лайковете, изразходих ги, а тамън стана мега забавно.
Тия индивиди със свещ да бяха ги търсили продуцентите, пак нямаше да ги намерят. Страшни образи.
Виж целия пост
# 1 533
Емили май пак ще пере ...
Виж целия пост
# 1 534
Айде сега се пребройте коя се пада втора и иска да изглежда, като Шермин. Joy
Виж целия пост
# 1 535
Гларусът доказа класата си, веднага нацентри Емилито.  Как си паснаха тия звезди само, има да се надлъгват ...
Утре пак ще е забава.
Виж целия пост
# 1 536
Ох, свършиха ми лайковете,🤣🤣🤣
Баси, завидях му на новия, де да бях така намахана…
Достатъчно намахана си за мен, даже шътикупя апартамент в Лос Анджелис.
Виж целия пост
# 1 537
Хубави глезени, г.з и зъби. Тоя кон ли ще купува? SatisfiedSatisfiedSatisfiedSatisfied
Виж целия пост
# 1 538
Айде, пак глезените...Нещо аз ли изпускам, или мъжете наистина това гледат? Joy Кажете честно.
Виж целия пост
# 1 539
Айде сега се пребройте коя се пада втора и иска да изглежда, като Шермин. Joy
Пу първа! Mr. Green

Мудьела "Имаш брутален г*з"... Ще почина....
Виж целия пост
# 1 540
Айде сега се пребройте коя се пада втора и иска да изглежда, като Шермин. Joy
Пу пета…ох, нИ моЪ..🤣
Новият сельо-модельо ако извади едно хапче Калгон на Емилито, ще има среднощни центрофуги пак.
Виж целия пост
# 1 541
Казах ли, че имаш як г.з? Падам...
ScreamLaughingLaughing

Много яко се надушиха, браво на сценаристите...картичката беше за Емили...сега кадри на поразия, на брега, под пердетата, на пясъка...изцепки бол. Cupid

Кастът на тия двамцата, в комбинация, е златна кокошка хаха
Виж целия пост
# 1 542
Айде сега се пребройте коя се пада втора и иска да изглежда, като Шермин. Joy
Мен не ме бройте, подобен тип жени ме отвръщават.

Явно за утре са приготвили цирка, ще се даде шанс да видим какво могат да се развихрят, макар че и тука в бг мама могат да се намерят също топ сценаристи, да им се покаже как се прави хитов сезон.

Официално да кажа, че няма нито един мъж към момента, който да припозная като такъв, когото бих желала до себе си.
Виж целия пост
# 1 543

От иг
Виж целия пост
# 1 544
Хора, вярвате или не, но явно си е топ бургаски комплимент - имаш хубав г**.
Аз съм го получавала точно в тоя чист вид и умрях от срам тогава. Приносителят на оценката -  колега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия