🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 1 515
С тези звуци на щурци… 😂 Тушев, липсваше.
Виж целия пост
# 1 516
Смея се с глас, хора. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 517
"Тая е от скъпата боя" 😂😂😂
Добро попълнение, голям цирк е бургаския👌
Виж целия пост
# 1 518
Емили веднага се залепна за новия, след като ,,изревнува" Неделчо от Габи, толкова отчаяно драпа за екранно време, че не е за вярване!
С новия обаче може и да си паснат, Неделчо излезна по-нормален от нея!
За Емили - силно се надявам да е чао тази седмица, стига толкова и се дава трибуна!
Виж целия пост
# 1 519
Новичкият обяснява на Лили, че добре говори български. Определено по-добре от теб, пич. 😁
Виж целия пост
# 1 520
Искам да вярвам в себе си, колкото си вярва Мудйелъ
Виж целия пост
# 1 521
IQ-то ми крещи от болка след такива епизоди.. Joy Hug
Виж целия пост
# 1 522
Ох, свършиха ми лайковете,🤣🤣🤣
Баси, завидях му на новия, де да бях така намахана…
Виж целия пост
# 1 523
Е, айде сега, тоя епизод поне е яко хумористичен за разлика от предишния криндж!
Виж целия пост
# 1 524
Ох, не мога 🤣🤣🤣 Заболя ме корема да се смея с вас.
Тоя новия е тотал щета 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 1 525
Поне някаква полза от гледането 😆
Ох, не мога 🤣🤣🤣 Заболя ме корема да се смея с вас.
Тоя новия е тотал щета 🤣🤣🤣
Е, айде сега, тоя епизод поне е яко хумористичен за разлика от предишния криндж!
Виж целия пост
# 1 526
Този не се издържа, ако не говори, а само мълчи г-д става, ама иначе е ужас.

Мн тъп епизод като цяло, нищо интересно.

Емилия продължава да се затвърждава образа на жена, която е далеч от реалността.
Виж целия пост
# 1 527
Новия изключително много наподобява Жоро Бекъма 😂
Виж целия пост
# 1 528
Искам си лайковете, изразходих ги, а тамън стана мега забавно.
Тия индивиди със свещ да бяха ги търсили продуцентите, пак нямаше да ги намерят. Страшни образи.
Виж целия пост
# 1 529
Хахахах вярноооо😅 е като брат на Пацо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия