🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 553
  • 2 653
# 2 115
Лили нямаше иозбор, и нямаше как да избере Неделчо, дори без продунска намеса.
Виж целия пост
# 2 116
Пенко със самочувствието до небето, а реално е грубиянин и селяндур. Стои като гръмнат на синхроните… щял да кани Лили на среща! Леле-мале.
Виж целия пост
# 2 117
Тоя пък интервюиращия голям интригант 🤮
Виж целия пост
# 2 118
Аааааа тоя зад камерата го искам да прави подкаст след предаването 😅 добре настъпва
Виж целия пост
# 2 119
Лили знае според мен какво говори Пенко за нея и точно затова му даде розата
Виж целия пост
# 2 120
ХАХА, била добричка вика сега, а я обижда на влизане!
Тушев го разкости зад камерата, ТОП момент!
Напълно в десетката!
И накрая се видя колко всъщност е лекар онзи!

Тоя с двеста трябва да изхвърчи от предаването!
Това че е вкаран вътре е едно недопустимо недоразумение!
Вече съм убедена, че е с купена диплома!
Виж целия пост
# 2 121
Пенко ще е опитът за социално натоварена сюжетна линия. Новата Пам.
Виж целия пост
# 2 122
Изгонете  го този!!! Моля!
Най-зле от всички е!
Даже Емили е топ сравнявайки го с него
Виж целия пост
# 2 123
Aй, Пенко е много тъп!Къв лекар, боже опази!!!🤦🏻♀
Виж целия пост
# 2 124
Ай, с Пенко и Ренетка от съседното предаване, предпочитам да се доверявам на изкуствения интелект от сега нататък Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 125
Лилито просто инвестира с жест.. Очаква да ѝ го върне...
Виж целия пост
# 2 126
Дениз отново с точна преценка.
Виж целия пост
# 2 127
Доктор Пи го разкостиха - евалата. Харесва ми, че реагират срещу расизма. Браво, Тушев. Останала е капка човечност, не всичко е гонене на рейтинг.
Виж целия пост
# 2 128
Браво на Радо за анализа,който направи в очите на Пенко!!!
Беше отправено към огромна част  от ограничено мислещите,разкости го!
Виж целия пост
# 2 129
Казах ли ви, че ще извръткат Неделчо! Няма какво да прави там хлапето.

И аз така предрекох. Оставиха го за назидание и подигравки.
Между другото черните наистина имат генетично по-развити задни мускули, затова са световни и олимпийски шапмиони в леката атлетика, царицата - бягане. Това ми го е казвал лекоатлет. Има си и научно обяснение, но няма да се спирам на него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия