🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 553
  • 2 653
# 2 130
Доктора се прибира все едно се връща от директорския кабинет
Виж целия пост
# 2 131
Докторе, Докторе...
Виж целия пост
# 2 132
Кой е многознайкото зад кадър, нещо го раздава крайна инстанция, но генетиката не му е сила
Виж целия пост
# 2 133
Радо Тушев разказа играта на "доктор" Пенко!
Как може лекар да казва такива глупости, че негрите имали повече от един мускул от белите хора?! Не знам кой професор му е писал 3 по "Анатомия и Физиология на човешкото тяло" ?
Що за глупост...
Ако такива лекари ни лекуват, лошо!
Виж целия пост
# 2 134
БожКе, Шермин мисли, че Натали ѝ завижда. Че втората е 5 пъти по-хубава, за какво да ѝ завижда.
Виж целия пост
# 2 135
Той Пенка е толкова лекар колкото Ренета.

Натали също се издъни с тая глупост за носа.
Виж целия пост
# 2 136
Този не е възможно да е доктор… това е някаква измислица според мен
Виж целия пост
# 2 137
Този не е възможно да е доктор… това е някаква измислица според мен
Ами в подкаста на АМ казаха, че поне регистриран не е.
Виж целия пост
# 2 138
Този не е възможно да е доктор… това е някаква измислица според мен
Лекар бил, аз съм в лекарската група във фейса ...
Виж целия пост
# 2 139
Този не е възможно да е доктор… това е някаква измислица според мен
Ами в подкаста на АМ казаха, че поне регистриран не е.

Ами щом не е регистриран, не е възможно да е лекар нали? Публичен ли е регистъра
Виж целия пост
# 2 140
Ако този е лекар, аз съм астронавт. Поздрави на Бг-мама от Луната.
Виж целия пост
# 2 141
Ако този е лекар, аз съм астронавт. Поздрави на Бг-мама от Луната.
Спукана ни е работата ако такива " лекари" ни лекуват!
Виж целия пост
# 2 142
Габа прекали.. Никво чувство за мярка няма тая жена...
Виж целия пост
# 2 143
Габи е права в ситуацията. Преекспонира, но е хубаво, че я постави на място, защото Натали определено не е наивно невинна и е точно от типа mean girl, което не иска да е Реджина Джордж. :Д
Виж целия пост
# 2 144
“Ние сме се настроили вече”! Габи и Шермин са едно цяло ли вече?! “Ние…” 😂😂😂 Тая и тя превъртя играта! 😂😂😂 Все едно “те” са нещо повече от останалите, в случая Натали, а изобщо не се усещат, че точно “те” са станали за посмешище на цяла България! 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия