🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 541
  • 2 653
# 75
Видяхте ли, че не е Николина. 😁 За сега е най-нормално говорещата.
Виж целия пост
# 76
Добре бе, като виждаш, че вървиш на плаж (подказвам - краката ти потъват на него?) що не свалиш обувките????
Какво да ти кажа... Затова едно време в книжката на нов автомобил е пишело как се сменя карбуратор, а сега пише "антифризът не става за пиене"...
Виж целия пост
# 77
Като излъчване / харизма, Филипа много ми напомня на Надежда от сезон 3.
Виж целия пост
# 78
Русото момиче най-хубаво. Засега
Виж целия пост
# 79
На мен това Пинокиото ми прилича малко на едната сестра от Трети сезон, Памела ли беше?  Оле тоя какъв е грозен.
Виж целия пост
# 80
Не ми харесва как преди 5 минути са се запознали, а вече се усеща враждебност помежду си. Дори не знаят за кого се борят, а вече са на тръни. “Победа на всяка цена”, независимо дали им харесва мъжът.
Виж целия пост
# 81
Хайде някой нормален мъж да вкарат.
Виж целия пост
# 82
Нямам какво да кажа за този киборг. Минал е покрай италианец...
Виж целия пост
# 83
Майко тоя за италианец няма нищо италианско в себе си, цялото излъчване е на Люлински тигър.
Виж целия пост
# 84
"Полиглота" ни докара сълзи от смях вкъщи. Досега кринджа е на макс.
Виж целия пост
# 85
Като ги гледам тези жени, ми идва да почна да навивам сина ми да обърне резбата… 😁
Да видим и мъжете, обзалагам се, че ще размислиш Mr. Green
Виж целия пост
# 86
ДжанМикеле последният да затвори вратата не прилича на италианец, а на беге охрана в дискотека на Слънчака.
Виж целия пост
# 87
Не съм убедена, че това ще става за гледане... до момента е много трудно!
Виж целия пост
# 88
Всичко анти за мен е тоя на външен вид.
Виж целия пост
# 89
Ох, ама този с чантичката под ръчичка си влезе милия… 😭😭😭
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия