🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 210
Явно познатите маймуни ще влязат утре вечер. Емилито е пияно
Виж целия пост
# 211
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.
Виж целия пост
# 212
На мен Йовица ми е от най-симпатичните. Филипа също е сладурана. Всъщност, всички момичета + клоунът Емили са ми окей за момента. Мъжете…малко скучни са повечето.
И аз щях да пиша, че засега няма сеири. Ама това е Тушев - потърквам ръце
Виж целия пост
# 213
Пренасям от предната тема, че много добре познавам Йовица, излизала съм с него преди(бях млада и тъпа, не ме съдете😆) и тотално няма нищо вярно в нещата, дето говори, щях да се задавя с просекото, докато слушам😅Нещата за бизнеса са така, много работи, ама е брутален сваляч🙃Ще си замълча за другите неща, ще ги запазя, ако се задържи натам😆😆😆😆
Не може така... Пусна бомбата, не може да не ни кажеш всичко. Не че Йовица ми стана интересен де, ама... Обичам да се лее чай.

Съгласна съм, Дейзи, не ни оставях на сухо, моля SweatSmileSmile
Виж целия пост
# 214
Мухите винаги ходят след л****ната.
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.
Виж целия пост
# 215
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.
Пияна жена... весел креват явно все още върви...
Виж целия пост
# 216
Доктора Пенко , какъв доктор точно е? От района ми е . Да се не натъкна на него.
ДжиПи
А кой обгрижва сега пациентите му?
Той все още специализира, има време докато събере пациентска листа.

Имам чувството, че може и да съм го виждала. Във ДКЦ 2
Виж целия пост
# 217
Какво грешка на природата е Емили, Господи......Пази боже, имам момиче.
Филипа ми е симпатична.
Виж целия пост
# 218
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.
Лесна е, пък ги дават по телевизията. Искат да имат една сигурна. Нема да се излагат
Виж целия пост
# 219
Натали уж манекенка, мениджър на шах клуб се представи, а я пишат като хореограф.
Виж целия пост
# 220
Не разбирам защо мъжете са заобградили това чучело Емили. Много гнусна жена.
Лесна е, пък ги дават по телевизията. Искат да имат една сигурна. Нема да се излагат

Щото често "клечи" в тоалетната .
Виж целия пост
# 221
Наталия ми е сладка , Филипа също е симпатяга .
Виж целия пост
# 222
Тази Емили не млъква
Виж целия пост
# 223
Петър ми е познат от клипчета на Филип Буков в тикток.
Виж целия пост
# 224
Хайде легъси профилите (в темата) се събират. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия