🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 195
Този доктора Пенко пишат във фейса, че имал хиалурон в устата, пък нали обяснява, че не искал жена с корекции хаха

Този със заложната къща изглежда, че също си е помпал нещо по лицето. 😄 Изглежда странно
Нищо. Важното е че е в крак с модата . Нали така каза Joy
Виж целия пост
# 196
На мен Емили ми прилича на Майли Сайърс, но тази много луда бе. 😁
Тюрлюгювеч ми е още, но ще ги запомня след някой ден.
Виж целия пост
# 197
Доктора Пенко , какъв доктор точно е? От района ми е . Да се не натъкна на него.
Виж целия пост
# 198
На мен Емили ми прилича на Майли Сайърс, но тази много луда бе. 😁
Тюрлюгювеч ми е още, но ще ги запомня след някой ден.
И аз това писах малко по-рано. Ама късния период на Майли. Последните снимки. 😁
Виж целия пост
# 199
Доктора Пенко , какъв доктор точно е? От района ми е . Да се не натъкна на него.

ДжиПи
Виж целия пост
# 200
Аз мисля, че Емилито само си го е измислило това, за да получи повече екранно време.
Виж целия пост
# 201
Пренасям от предната тема, че много добре познавам Йовица, излизала съм с него преди(бях млада и тъпа, не ме съдете😆) и тотално няма нищо вярно в нещата, дето говори, щях да се задавя с просекото, докато слушам😅Нещата за бизнеса са така, много работи, ама е брутален сваляч🙃Ще си замълча за другите неща, ще ги запазя, ако се задържи натам😆😆😆😆
Виж целия пост
# 202
Този говори като баба ми. Ще изгори. Да ..
Виж целия пост
# 203
Доктора Пенко , какъв доктор точно е? От района ми е . Да се не натъкна на него.

ДжиПи

А кой обгрижва сега пациентите му?
Виж целия пост
# 204
Аз мисля, че Емилито само си го е измислило това, за да получи повече екранно време.
Аз пък мился, че са му дали роля.
Виж целия пост
# 205
Учи още за джипи.

Микелчо и Еимили са един за друг :д
Виж целия пост
# 206
Този ми е като един от първия сезон на ДиК. Пак беше певач някакъв, дрънкаше китарката. Много досаден.
Виж целия пост
# 207
Пренасям от предната тема, че много добре познавам Йовица, излизала съм с него преди(бях млада и тъпа, не ме съдете😆) и тотално няма нищо вярно в нещата, дето говори, щях да се задавя с просекото, докато слушам😅Нещата за бизнеса са така, много работи, ама е брутален сваляч🙃Ще си замълча за другите неща, ще ги запазя, ако се задържи натам😆😆😆😆
Не може така... Пусна бомбата, не може да не ни кажеш всичко. Не че Йовица ми стана интересен де, ама... Обичам да се лее чай.
Виж целия пост
# 208
Доктора Пенко , какъв доктор точно е? От района ми е . Да се не натъкна на него.

ДжиПи

А кой обгрижва сега пациентите му?
Той все още специализира, има време докато събере пациентска листа.

Емили ще им прави сезона явно.
Виж целия пост
# 209
На мен Йовица ми е от най-симпатичните. Филипа също е сладурана. Всъщност, всички момичета + клоунът Емили са ми окей за момента. Мъжете…малко скучни са повечето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия