🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 543
  • 2 653
# 270
Аз си мислех, че свърши 😁
Виж целия пост
# 271
Шермин излиза с доста по-възрастен от нея 😀собсвтеник е на дискотеки в Пловдив
Виж целия пост
# 272
Каква е тая прическа, бе, Дениз…
Tя беше доста по-къса, аз също бях доста стресната, защото тя има много хубава коса и беше нейна си. Не знам защо се скъси така, не ѝ отива, но поне бързо расте, предвид пролетта колко по-къса беше. Шермин май е оправила малко вида си, по-малко порно ми е.
Ама много я е зализала…:/

Тая и тя Желязната Лейди, две манджи отказа. Grinning
Виж целия пост
# 273
Интересно, че Ани Метушева и Кристина са участничките най-много  лали по продукцията, а са пак там.
Виж целия пост
# 274
“Жената, която не отстъпва за нищо”.
Или…
Жената, която се лигави за всяко едно нещо на една луксозна яхта.

То същото. 😁
Виж целия пост
# 275
Тази Кристина ли беше - сигурно сте ме запомнили като тази, която дрън дрън дрън.
ТЦ, не те помним изобщо.
Виж целия пост
# 276
Ах, Тушев, не се съмнявах в теб. 😂
Виж целия пост
# 277
Как Габи на 24, бе?! Тя не беше ли на повече в сезон 2?
Виж целия пост
# 278
Кристина ми е много превзета , иначе безспорно е красива .
Виж целия пост
# 279
Габи Тутанкамон е тук . Ще има смях.
Виж целия пост
# 280
Габи на мен ли ми се струва, че изглежда по-добре?
Виж целия пост
# 281
Скука... Тая манджа претоплена, вече не е интересна.
Виж целия пост
# 282
Поне е прочела малко древноегипетска история. Ама да знаеш Габчо, Рамзес Велики е богаташа там, не Тутанкамон, който според теб е гледал влюбено Нефертити….
Виж целия пост
# 283
Габи на мен ли ми се струва, че изглежда по-добре?
Една идея по-добре, да. И на фона на Емили направо изглежда нормална. 😁
Виж целия пост
# 284
Габи на мен ли ми се струва, че изглежда по-добре?
Да. Не знам защо.

Таз защо я вкарват. Отврат. Пък не съм гледала първи сезон. Без грим, моля. Да се види красотата ѝ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия