🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 543
  • 2 653
# 285
Габи на мен ли ми се струва, че изглежда по-добре?
И на мен ми изглежда по-добре.
Виж целия пост
# 286
ЖДНБ Дениз ми хареса засега Joy
Виж целия пост
# 287
На Дениз да й направили топ визитка.
Всъщност ще се радвам, ако показаното в нея се окаже истина.
Виж целия пост
# 288
Как Габи на 24, бе?! Тя не беше ли на повече в сезон 2?
Тя не беше ли и тогава на 24????
Виж целия пост
# 289
Не ми се гледат 4-те ергенки от претоплена манджа. Дано вкарат още хора. Харесвам Шермин по принцип.
Виж целия пост
# 290
Е , Дениз след тази Емили е много класна .
Виж целия пост
# 291
Денеиз бая наляла дупето! Изглежда остаряла...
Виж целия пост
# 292
Не ми се гледат 4-те ергенки от претоплена манджа. Дано вкарат още хора.
Предполагам, че ще вкарат, защото Райна каза нещо за 40 човека.
Виж целия пост
# 293
Натали пак е най-хубава.
Виж целия пост
# 294
Не ми се гледат 4-те ергенки от претоплена манджа. Дано вкарат още хора.
Предполагам, че ще вкарат, защото Райна каза нещо за 40 човека.
Ко?! 😳
Виж целия пост
# 295
Аз да питам на Шармин косата "купена" ли е? Много добро изпълнение.
Виж целия пост
# 296
Лили, така чух в началото….ама да не съм се объркала?? И на мен ми се сториха бая, ама кот такоз….
Виж целия пост
# 297
В уики май ги дават 20 само
Виж целия пост
# 298
Ето, казах ви че има травестит Grinning
Виж целия пост
# 299
Кой това?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия