🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 545
  • 2 653
# 765
На Емили лицето изглежда като сглобено от различни части, нещо не се е получило...
Трагично е...
Виж целия пост
# 766
Сега видях, че са пуснали видео на Натали, танцьорка -  танцува по дупе , в някаква дискотека, как се казва тази професия?
Танцьорка е в Клуб 33 в Студентски град.
Виж целия пост
# 767
Шермин се обади в Инстаграм, явно по повод епизода:



Тази жена вече ми е тотално на дъното! 🤢
Яко комплекси и злоба!
Иначе сме по Израел, Дубай и тн, знаем 5 езика...
С Емили да се хващат под ръчичка двете и скоро да си ходят, че са нетърпими!
Виж целия пост
# 768
Защо реагира така? Всички й повярвахме, че бръмчи по Дубай. Едва ли някой го е поставил под съмнение.
Виж целия пост
# 769
И Шермин не знае на кой свят се намира... Фантазиите ѝ нямат край. Не е в ред тая, ама карай. То в този формат нормален няма.
Виж целия пост
# 770
Е, чак пък дубайските феи да са ни научна фантастика. Имаме си предостатъчно такива, защо се е взела за първата. Даже познавам такива, които си хванаха и по някой дубайски милионер и щракат с пръсти, освен да ги свържа с Шермин да ѝ кажат как става.
Виж целия пост
# 771
В момента  по БТВ дават рубриката "Студио Ергенът". Ама защо пак Оля Малинова е там? Няма отърване от тази жена с безумния диалект и логорея!
Виж целия пост
# 772
Снощи като гледах Емилито и си мислех, че тя на комуникация с мъже се е учила от порно филмите, но ги е гледала без звук, та затова и снощи не им говореше. Гледа, гледа и почва. Другия вариан са силни мозъчни дефицити. Тя не е с ниско IQ,  тя е с отрицателно.
Виж целия пост
# 773
Ще хвърлям едно око, защото се оказа, че мъжът ми познава Виктор Иванов и мнението му за него хич не е положително. Смята го за интересчия, човек, който не се свени да използва хората, а след това не изпитва никаква вина от това. Казва на хората каквото искат да чуят, а след това прави нещо друго, каквото му е изгодно. Прави някакъв бизнес, но е силно да се каже, че е много успешен. Няма екип зад гърба си, а успешният бизнес става с хора. Злато търсачките ще бъдат разочаровани.
Виж целия пост
# 774
Излъчването на Натали ми напомня на Айлин, надявам се да не почне и тя да мяучи така.
Виж целия пост
# 775
Липсва ми Ники Николов...
Най-култовото от епизода за мен беше как в разгара на сагата "Емили травестит ли е?", Пенко се жалваше, че няма да му се възстанови мускула като не спи 8 часа Sad
Виж целия пост
# 776
Липсва ми Ники Николов...
Най-култовото от епизода за мен беше как в разгара на сагата "Емили травестит ли е?"
Добре, че има информация за нея още от юнушеските ѝ години, иначе до последно щеше да се повтаря, че е такъв и го е прикрила със стоте си корекции.
Виж целия пост
# 777
За мен най-култовото снощи беше, когато Пенко попита нещо Емили, а тя така впи поглед в него, че имах чувството, че всеки момент ще й пораснат кучешките зъби и ще ги забие в сънната му артерия Joy
Виж целия пост
# 778
Емили не играе роля. Такава си е глуповатичка.Даже съм на 100% убедена ,че това  ,,студентка по право" е нагласено от продукцията ,за да контрастира изцяло с нея самата.
Хората,които съм виждала да учат право изглеждат по коренно различен начин и се държат различно от това което тя показва.От един град сме с Емили и всички я знаят ,че от малка си слагаше цена ,за да спят с нея.
Израстнала е без баща си .Може би и оттам идва лекото поведение към мъже(За внимание)
Виж целия пост
# 779
Емили не играе роля. Такава си е глуповатичка.Даже съм на 100% убедена ,че това  ,,студентка по право" е нагласено от продукцията ,за да контрастира изцяло с нея самата.
Хората,които съм виждала да учат право изглеждат по коренно различен начин и се държат различно от това което тя показва.От един град сме с Емили и всички я знаят ,че от малка си слагаше цена ,за да спят с нея.
Израстнала е без баща си .Може би и оттам идва лекото поведение към мъже(За внимание)
Наистина е студентка по право, намерих я в официален списък на УНСС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия