🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 930
Айде, поредно предаване и пак тънки глезени.. 😂 мислих, че е мит това, но явно си има индивиди дето гледах от всичко баш глезените 😂

Да,, глезените са вид фетиш за някои мъже. Между другото, тънките глезени излъчват аристократизъм и добър произход - синя кръв. Селянките имат дебели глезени, без да обиждам никого. Селският произход е як, силен ген. Аристократките са нежни, ефирни, с тънки глезени и малки ушички.

Някой назад питаше на кого прилича Шармин. Прилича ми на една еврейка докторка-диетоложка.
Даже дали не е тя?
Виж целия пост
# 931
Около мен са все високи и да ти кажа, много хубаво си ходят.

Някой назад питаше на кого прилича Шармин. Прилича ми на една еврейка докторка-диетоложка.
Даже дали не е тя?
Laughing Laughing Laughing
Ще те намери, ако те прочете и ... не знам! Тя е ливанка, не еврейка.
Виж целия пост
# 932
Новото момиче Лили от арабски произход ли е? Заприлича ми на ромка, обаче май не е. Откъде я познават другите?

От Нигерия има жилка, танцьорка каза че е
Виж целия пост
# 933
Айде, поредно предаване и пак тънки глезени.. 😂 мислих, че е мит това, но явно си има индивиди дето гледах от всичко баш глезените 😂

Да,, глезените са вид фетиш за някои мъже. Между другото, тънките глезени излъчват аристократизъм и добърп произход - синя кръв. Селянките имат дебели глезени, без да обиждам никого. Селският произход е як, силен ген. Аристократките са нежни, ефирни, с тънки глезени и малки ушички.

Някой назад питаше на кого прилича Шармин. Прилича ми на една еврейка докторка-диетоложка.
Даже дали не е тя?

Не, онази е Енджи Касабие. Ама си намязват наистина
Виж целия пост
# 934
А стори ли ми се или тоя Микелето нещо все стоеше до Габито тоя епизод? Май са си дружки. Тя си е мъжкарана.
Виж целия пост
# 935
Около мен са все високи и да ти кажа, много хубаво си ходят.

Много високите наистина ходят като в паници. Това е от гравитацията, не е лесно човек да е висок.
Виж целия пост
# 936
Габи си отива с Микеле
Виж целия пост
# 937
Много и рехави пиргите на Анчето. Нямала е парички за повече прежда ли?
Виж целия пост
# 938
Много и рехави пиргите на Анчето. Нямала е парички за повече прежда ли?
Спонсорът в България не плаща колкото спонсора в Дюбай.
Виж целия пост
# 939
Шерминтора има цялото самочувствие на населението събрано в нея. Направо не е истина.
Виж целия пост
# 940
От влагата е, според мен за косата на Шермин, но цветът не ми харесва.
Виж целия пост
# 941
Хаха Неделчо как ѝ го каза на Бланкото
Виж целия пост
# 942
Хаха Неделчо как ѝ го каза на Бланкото
Така добре ѝ сипа.. ще има доста мемета от този сезон, усеща се.

Шермин и Краси и те са като реплика на Данчето и Мартин.
Виж целия пост
# 943
Пропуснах, какво ѝ каза?
Виж целия пост
# 944
Тя казва, че нямало кой мъж да я респектира и той й каза “ами то като си видяла толкова много” или нещо от тоя сорт Joy Един вид, че много мъже са минали през нея хаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия