🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 1 050
Ауууууууууу, ма Шермин нали се кълнеше в него, че не си пада по Емили и не я харесва. Ти да видиш Open Mouth


Не, с Краската, дет я плю минута по-рано, а се оказа, че предната нощ са си разменяли течности..
Значи аз не знам какво е станало, защото смених канала и се чуваха някакви звуци и ми се видя, че някой мърда под юргана, та не схванах интригата в началото, но после видях, че Емилиту излезе и след нея мъж, ама още не ги различавам... Тия па не можаха да устискат и два дни, егати.
Виж целия пост
# 1 051
Какво стана, аз не разбрах тя с кой беше в банята с ди джея ли?
Тия верно на ББ го докараха и го обърнаха вече на порно.
Не, с Красимир Grinning


Някой би ли споделил какво стана в края?
 Не успях да изгледам последните 20 мин
Виж целия пост
# 1 052
Какво каза Красимир преди да дойде сцената с праха и Емили?
.....Въобще не ме интересува.
Виж целия пост
# 1 053
Елитна прос****тка завижда на магистрална такава.
Много точно 👌😁
Виж целия пост
# 1 054
Познавали са се отвън. И мисля, че са имали отношения преди Рая. /за Краси и Емили/.
Виж целия пост
# 1 055
Ся какво - Красито с Емили? Grinning Eй това е плот туист.
тия са се думкали преди предаването, още като влязоха направи впечатление.
Виж целия пост
# 1 056
Според мен тия двамата имат минало.Не им е за първи път.Той за това Красимир много настоятелно повтаря как не я харесва.
То ще стане ясно де..
Виж целия пост
# 1 057
Flushed Rolling Eyes Close
Нямам думи, дет се вика
 
Това е олицетворение на действителността... Какво говорят хората и какво всъщност правят са две различни неща.
абсолютно да
Виж целия пост
# 1 058
Какво стана, аз не разбрах тя с кой беше в банята с ди джея ли?
Тия верно на ББ го докараха и го обърнаха вече на порно.
Не, с Красимир Grinning


Някой би ли споделил какво стана в края?
 Не успях да изгледам последните 20 мин
Излъчиха кадри от миналата нощ (аз поне така го разбрах), в която Емили отиде за "прах за пране" в мъжката част. Завари там бай Красимир, осамотиха се в тоалетната, последваха криндж звуци. След това ни върнаха в настощято как Шермин и Габи обсъждат колко  е пошла Емили и как никой не я понася, как Красимир не можел да я трае... (Вероятно защото не му е дала да проникне) и дори Неделчо вече не я искал.  Това беше.
Виж целия пост
# 1 059
На Краси явно това му е таргетър. ¯\⁠⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ Платен.
Виж целия пост
# 1 060
Той каза за нея още при влизането, че Емито няма задръжки. Няма как да го знае това, ако не го знае от личен опит.
Ами това ще му е като го гледам... Безплатно трябва да си много закъсала.
Виж целия пост
# 1 061
Какво стана, аз не разбрах тя с кой беше в банята с ди джея ли?
Тия верно на ББ го докараха и го обърнаха вече на порно. В миналия ерген поне на финала се пробваха пасват ли си, тук на третия ден.
На мен си ми харесва, фенка съм на Биг Брадър - нещата от живота. 😁 В “Ергенът” минахме през тестов сезон, после “напудрен” втори сезон, изрежисиран трети, егоцентричен четвърти… Сега май сме в реалността. Евтини жени търсят долнопробни мутри. Не го поощрявам, но е реалистично. И е хубаво младите пишман инфлуенсър(к)и да видят колко е грозно острани.
Виж целия пост
# 1 062
Абе, набрал ѝ беше нещо...Отмъстиха си зловещо зад кулисите.
Виж целия пост
# 1 063
Да, той каза че се познават от вън, но аз не разбрах точно с коя, излиза че с Емили.
Според мен тия двамата имат минало.Не им е за първи път.Той за това Красимир много настоятелно повтаря как не я харесва.
То ще стане ясно де..
Виж целия пост
# 1 064
Шермин си е заключила профила в инстаграм. Някой дали я следва? Че чакам да се включи с коментар след този епизод 😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия