🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 1 140
Шермин и Красимир били типична балканска двойка, но хай левъл Smile

Това е най-точното определение за тях. Той - див, интелектуално ограничен, примитивен батка, тя - накипрена, коригирана кифра, мислеща се за кроасан.

Типични чалгаджии. Нищо олд мъни и аристокрация няма нито в единия нито в другия.Всичко е яко безвкусица и първенющина.

Е да де - типична, балканска двойка Grinning
Виж целия пост
# 1 141
Оу, тези са голям смях всичките. Емили и бизнесмена, който я ненавижда, но обича сви.. те и там проблем няма да му направи, нищо, че не и се кефи.
Виж целия пост
# 1 142
Много е странна линията на косата на Шермин? Когато е с вързана кога, изглежда се едно не е нейната коса
Виж целия пост
# 1 143
Шерминката била олд мъни. Никой олд мъни не съм видяла накичен като гирлянди на елха с VCA със спорна автентичност.
Тъп,по-тъп, Пенко.
Новото Лили пасва на останалия каст с лековатото си нахакано поведение.
Емили не ми се иска да я коментирам, предполагам има някаква патология там. Доволно се възползват от нея, който както може, най-вече Красимир и Тушев.
Само една Бланко за сега разнообразява обстановката с коментарите си, чак е симпатична на фона на някои.
Виж целия пост
# 1 144
Бижутерката прави много добро впечатление засега, изглежда най-добре възпитана, емпатична и е много красива. Дано така се задържи.
Виж целия пост
# 1 145
Толкова те е срам,че им обърка имената. Пенко е " лекарят" . Ако изобщо е такъв де Joy

Все тая как е името на селският лекар, манталитета му е гнусен и не неговият само. Но знам, че в БГ се харесват мутри и селяндури, когато става въпрос за телевизионно време да им се дава. Утайката се показва, вместо обратното. Каквито са продуцентите, такива и хората вътре. Period!
Виж целия пост
# 1 146
Не разбирам защо в ДиК Ренета лъже, че е лекар, а тук Пенко лъже… Явно е модерно.
Виж целия пост
# 1 147
Толкова те е срам,че им обърка имената. Пенко е " лекарят" . Ако изобщо е такъв де Joy

Все тая как е името на селският лекар, манталитета му е гнусен и не неговият само. Но знам, че в БГ се харесват мутри и селяндури, когато става въпрос за телевизионно време да им се дава. Утайката се показва, вместо обратното. Каквито са продуцентите, такива и хората вътре. Period!


Не  мисля, че мнозинството в България "харесват мутри и селяндури", за жалост дават поле за изява само на такива по ТВ, както и на платените "красавици".
Виж целия пост
# 1 148
Не разбирам защо в ДиК Ренета лъже, че е лекар, а тук Пенко лъже… Явно е модерно.

Аз залагам, че идеята е дело на продукциите.
Да се скандализира и говори повече Wink
Виж целия пост
# 1 149
Достатъчно зле е настроено обществото към лекарите.. но явно винаги може повече. Горките хора от Плевен, които сигурно умират от срам като гледат този простак 😕
Виж целия пост
# 1 150
Шерминчето, милата, няма никаква реална представа за външния си вид. Постоянно говори за old money style, само че буквално ще стои, като карикатура до такъв мъж. Да не говорим, че такъв тип мъже изобщо не биха се хванали с чучело, като нея.
Виж целия пост
# 1 151
Шармин в първия епизод сякаш казваше, че предпочитала селф мейд бизнесмени, което много не се връзва с олд мъни, но пък си мисли, че знае какво е интроверт и екстроверт....
Много е зле момата... много...
Виж целия пост
# 1 152
Ренета е лекарски асистент (новото име на фелдшер), което е много далеч от лекар.
 Пенко го няма в нито един регистър. Колегите без специалност или в момента специализиращи, присъстват в регистъра, но такова лице Пенко Ангелов Обретенов не съществува.
 Или е още студент и няма диплома, или имената не са му така.
Виж целия пост
# 1 153
Ергенът Пенко изобщо не фигурира в официалния лекарски регистър, което означава, че няма никаква диплома към момента за хуманен лекар. Може пък да е ветеринар...Animal CowAnimal Cat2Animal ChickenAnimal HorseAnimal Pig2Animal Sheep / Писали сме едновременно с предната дама/.
Виж целия пост
# 1 154
Най-вероятно е бил студент и така и не е завършил като гледам капацитетът му 😂
Иначе и в регистъра на ветеринарите го няма 🙈
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия