🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 543
  • 2 653
# 1 245
Е, как Радо Тушев си беше продуцент заедно с Николов , че и първият глас , ако не се лъжа на Брадъра..
Виж целия пост
# 1 246
Тази Шермен и тя заработвала и в Onlyfans - днес четох публикация на Мариела Нордел
На Смърдел ли вярваш? Честно ли? Тя е Барон Мюнхаузен. Шермин може да е проститутка, ама ако имаше онли фенс, щяхме да сме разбрали отдавна без точно Нордел да ни казва. Тя уж беше маркетолог и пи ар, който не знае неща, които се учат в първите седмици на първи курс. Grinning
Виж целия пост
# 1 247
Да, Тушев озвучаваше Биг Брадър, но не мисля, че е бил продуцент. Тогава шефът беше Тупарев.

Шермин има Онлифенс и се знае още от сезон 3. Не се крие, дори ползва истинското си име там. Пък после да обяснява как търси сериозен мъж…
Виж целия пост
# 1 248
Дали това е Краси? Или просто прилича?



https://youtu.be/fxSQP_PCrUA
Виж целия пост
# 1 249
Дали това е Краси? Или просто прилича?



https://youtu.be/fxSQP_PCrUA
Нито едното Grinning Иначе Краси ми прилича на някого, определено, обаче не мога да се сетя на кого, а досега никое предположение не ми говори. Grinning
Виж целия пост
# 1 250
Не е той. Някакъв друг е.
Виж целия пост
# 1 251
Красимир ми прилича на Николай Бареков.
Виж целия пост
# 1 252
Явно този Пенко е тотал щета във всяко отношение Trollface
Наистина е срам за БЛС в такъв случай.Чий го дири в предаването Sweat Smile
Сега ще отнесе заслужен хейт, той ми е най-противният до момента. Както някой написа тук "само с пръчка е пипал жена"Личи си TrollfaceTrollfaceTrollface

А и каква специализация бълнува,след като няма УИН,явно не се е дипломирал,гОркия - падам просто

За да е срам за БЛС -първо да завърши 😁 Сега е срам за студентите 🤨
Виж целия пост
# 1 253
За да е срам за БЛС -първо да завърши 😁 Сега е срам за студентите 🤨
Щом лъже, че е специализант, може и да лъже, че е учил медицина. Малко като “като порасна, искам да стана астронавт” ми звучи.
Виж целия пост
# 1 254
Александра от Е1 и Виктор от Е4 коментират "Трябва ли да прощаваме изневяра" в подкаста "Марс срещу Венера".
Е, как Радо Тушев си беше продуцент заедно с Николов , че и първият глас , ако не се лъжа на Брадъра..
В първите сезони бяха няколко гласа, на Радо и на един Илия (забравих му името), това са основните гласове. След време във ВИП сезоните гласове бяха Емил Кирилов, Васил Върбанов др.
На Радо Тушев изобщо не му пасваше с това тънко гласче да е изобщо Войс на Биг Брадър, в други държави пускаха супер дебел глас, даже с обработка, да е като робота Зен от "Седморката на Блейк", за да "плаши" хората в къщата, да звучи строго и да има респект Grinning А с тънкото гейско гласче... смях в залата Grinning
Виж целия пост
# 1 255
За да е срам за БЛС -първо да завърши 😁 Сега е срам за студентите 🤨
Щом лъже че е специализант, може и да лъже, че е учил медицина. Малко като “като порасна, искам да стана астронавт” ми звучи.
Трябва да го запознаем с Ренета от едно друго предаване.
Виж целия пост
# 1 256
Тео Джеймс от Али Експрес си е. По-старата му състарена, изхабена, надебеляла версия.
Виж целия пост
# 1 257
Тео Джеймс от Али Експрес си е. По-старата му състарена, изхабена, надебеляла версия.
Ммм, не. На един друг ми прилича, същия с такава брада и големи ушаци, но не мога да се сетя за име, иначе образът ми изниква.
Виж целия пост
# 1 258
Аз пък не мога да се сетя за Виктор
Виж целия пост
# 1 259
Красимир отговаря на въпроси в сторита в Инстаграм. Нищо не се било случило с Емили, само така изглеждало. Познавал я, защото преди време на морето излизала с негов приятел. Не смятал, че е лоша, но била “странна”.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия