🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 1 575
Шармин как се чудеше: Краси (на 37г) и не е предлагал брак на никоя жена?
Виж целия пост
# 1 576
Какво ли ще рече тази татуировка на бургаския гларус, че е фен на ссср и комунизма ли 🤔
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 577
Забелязахте ли Емили, която иначе едва отронва по някоя дума когато се разправяше с Габи, как добре си говореше?Има нещо гнило тука.
Виж целия пост
# 1 578
Какво ли ще рече тази татуировка на бургаския гларус, че е фен на ссср и комунизма ли 🤔
Скрит текст:
А руските звезди под ключицата и кръстчето на врата?? Шизофрения. Joy
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 579
Анна_Ш: (към високия 2м участник)- Коя зодия си?
Той: На коя ти приличам?
Анна_Ш: Още не знам, рано е да се каже.
Той: Телец.
Анна_Ш: Наистина! Най-дългата ми връзка е с Телец! 6 години!
Виж целия пост
# 1 580
Шармин е не по- малко шизофренна от Емилито.
Даже си мисля, че това с Израел го е вкарала като някакъв коз, който в нейните очи я прави загадъчна и харизматична за другите уж плебеи, които по кофти стечение на обстоятелствата я заобикалят. Grinning Супер изкривен мироглед и възприятия има тази лейка.
Виж целия пост
# 1 581
Като ги гледам, имам чувството,че са на почивка на острова и от време на време по няколко от тях отскачат на снимачната площадка за снимки  Tropical Drink Екстра ол инклузив със снимачен екип, но им се получава Misc Performing Arts
Виж целия пост
# 1 582
Шармин е не по- малко шизофренна от Емилито.
Даже си мисля, че това с Израел го е вкарала като някакъв коз, който в нейните очи я прави загадъчна и харизматична за другите уж плебеи, които по кофти стечение на обстоятелствата я заобикалят. Grinning Супер изкривен мироглед и възприятия има тази лейка.
да, и при нея аз не виждам някакъв напредък след предишния сезон на Ергена. Не помня тогава колко езика знаеше.
Ето Дениз завършила висшО, станала инфуенсър, подстригала си  прекалено дългата коса, клиничен психолог се представи. Е, само любов няма! И ... хоп- тук. Финалистката тя. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 583
И на мен, като на Габи, ми е съмнителна Филипа. Мноого старателно пази образ, само дето хич не вярвам, че на подобна дама изобщо ще хрумне в Ергенът да участва. Да не забравяме за какво става дума, все пак. Ще лъсне и тя в някакъв момент, трудно се пази измислен имидж дълго.
Да, съгласна съм. Габи е малко рязка и доста грубо се изразява, но като цяло според мен е права за Филипа.
Натегачка ми е и със сигурност се представлява.

Забелязахте ли Емили, която иначе едва отронва по някоя дума когато се разправяше с Габи, как добре си говореше?Има нещо гнило тука.

Забелязах, да. За това мисля, че си е напълно нормална. Просто играе роля, за да има интерес към нея. А и явно, че работи, 4 епизода минаха, тя във всичките е основната тема.
Виж целия пост
# 1 584
Леле, хора, какво гледаме? Това не е Ергенът, със сигурност, но пък от към скандали е пълно. Новият сельо от Бургас е копие на Симеон от първи сезон на Диви и красиви. Емили ми е много странна, плаши ги с нещо, не очаквах, че Габи Бланко ще и се върже и ще и се оправдава. Съгласна съм с мнението, че Шермин няма абсолютно никаква реална самооценка. Дениз външно изглежда много по-зле, отколкото в Ергенът, дразнеща ми е, всички други са ми безразлични засега.
Виж целия пост
# 1 585
Свършиха ми лайковете, а уж ги пестях . Diavolo, с всичко писано от теб съм напълно съгласна, само за Краси не съм (искал да избяга с 200) . Мерака му е много повече от акъла , така , че докато се присмива и се прави на катил пред приятелите , си мисли от де да всземе за апартаментите . От онези мъже , катил в кръчмата, а у дома сам си носи чехъла , да се завие. Е вярно, че това ще трае , докато му мине .
Габа Тутанкамиона умна ....? Разчувствахте ме . Като говореше за дълбочината си и тази на Емили..нали правилно съм разбрала, че темата беше сексуална и описваха специфичната си физиология  Joy
Откривам нов бизнес- крем за намаляване на глезени , глезеностегател (розов, черен, нюд), специален грим за глезени
Виж целия пост
# 1 586
Сега гледам епизода, страшни са Краси и Шермин, не мога да повярвам, че успяват да водят този разговор без да се смеят Grinning Ужас.
Виж целия пост
# 1 587
Шермин се бъзика с Красимир, както и той с нея.
Виж целия пост
# 1 588
Красимир изглежда като глътнал жива боа, та не знам дали се бъзика с тази луда катерица.
Виж целия пост
# 1 589
Ама защо не ни показват нищо с бижутерката и Джан Луиджи? Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия