🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 1 590
Снощи гледах ИВ, а такова шоу съм изтървала!
Шермин ми напомни на една далечна приятелка, която седмица, след като започна да излиза с един, запна да обсъжда с него каква кола ще й купи той. А познайте дали не просъществуваха още няколко дни.
Шерминке, едон съвет, щото не разбираш много от мъже - мъжете мразят една жена да тръгва да ги променя от самото начало, да не говорим така явно да им говори, че иска да ги променя. Тия работи се правят по тънката струна. Псобено ако искаш да хванеш олд мъни мъж, там пък забрави да променяш….Ама аз забравих, олд мъни мъжът от стар люксембургски род ще живее в чужбина, ще има къща НА ДУБАЙ, ще говори 17 езика и няма нужда от промяна.
Краси е ясно, иска да я такова, затова й търпи тъпотиите. Аз наистина не мога да повярвам, че в готов да й ходи по…това.
Новичкият е страшно попадение, Тушев не разочарова, ще има смях с него. Те другите му се подиграват, ама той май пръв ще намаже от омекотителя в тая къща (ако не броим търсенето на прах за пране за секс) Grin
Виж целия пост
# 1 591
Аз не разбрах какво може да предложи Шермин на олд мъни принца? Освен видните 1200 кубика и фактът, че има опция да я ползва за преводач в Израел, Турция и Русия?
Виж целия пост
# 1 592
На знам тя какво предлага,ама тоя калъф и милиони да има не бих го взела.
Да дава пръстена на онова Емил ли е ,Емилон ли е и  така под ръка да напускат предаването.
Виж целия пост
# 1 593
Аз не разбрах какво може да предложи Шермин на олд мъни принца? Освен видните 1200 кубика и фактът, че има опция да я ползва за преводач в Израел, Турция и Русия?
Да прави с нея нещата, които не би правил на официалната си съпруга.
Не вярвам и за преводач да може да я ползва, едва ли й е такова нивото на езика.
Виж целия пост
# 1 594
Е, какво предлагаше Даниела миналия сезон? Същото - "луксозна" компания. Trollface ох, забравих  - и женска енергия Weary
Виж целия пост
# 1 595
Хвърлям се с две ръце и два крака в темата, че ви поизпуснах покрай бебето 😄 Пенко ми е абсолютен фаворит по криндж диалози, направо ликувам като го покажат на екран. Шерминката се опитва да го играе Даниела, ама това шоу сме го гледАли вече.

Тази седмица колко нови попълнения влизат?
Виж целия пост
# 1 596
Е, какво предлагаше Даниела миналия сезон? Същото - "луксозна" компания. Trollface ох, забравих  - и женска енергия Weary
Поне беше по-обрана, Шерминката е много противна.
Виж целия пост
# 1 597
Пенко ме оставя ошашавена всеки път като си отвори устата. Чудя се как е възможно да съществува толкова тесногръд лекар? Мизогинист, расист, тъпанар...
Сякаш не си е подавал носа извън къщи и не е бил в разнообразна младежка компания, която би трябвало да е поне будна, ако не  средно интелигентна, за да следва медицина.
Ако медицина можеше да се учи по този начин, бих се обзаложила, че е завършил задочно. Joy То бива да си толкова ограничен, но неговото е направо плашещо.

Разговорите на Шермин и Красимир са истинско предизвикателство за запазване броя на живите ми мозъчни клетки непроменен. Няма такива абсурдни и безсмислени  диалози просто. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 598
Според мен, контингентът като Краси и Шерминката, точно до това ниво на разговори са свикнали и могат.Удобно и за двете страни.Утъпкана пътека.
Виж целия пост
# 1 599
И аз се чудя Анна Метушева при условие , че е родена в България от родители българи защо толкова напъва да се изкарва еврейка . Четох че трите и имена са Анна Мейдиева Метушева и само втория съпруг на майка и е евреин и това име Шермин си го е добавила тя.
Виж целия пост
# 1 600
Забравили са да изредят боксьор и наргилист 🤭
JoyJoy
Виж целия пост
# 1 601
Ау, искал да става муджьел на Вирсачи. 😁 Успех.
Виж целия пост
# 1 602
И сега накрая ще се окаже че на принцесата от Телавив родния и баща е осъден рекетьор
https://www.dnevnik.bg/print/arhiv_pari/1996/10/01/1393710_osude … petima_reketyori/
Виж целия пост
# 1 603
Емили прочела книгата "Пинокио" и на кастинга я питат каква е разликата между Пинокио и Буратино:

Емили: "Буратино, ако е същият този голям човек, който искаше да ги изяде ли, да ги направи какво там беше, смятам, че той е луд просто."
Виж целия пост
# 1 604
И аз се чудя Анна Метушева при условие , че е родена в България от родители българи защо толкова напъва да се изкарва еврейка . Четох че трите и имена са Анна Мейдиева Метушева и само втория съпруг на майка и е евреин и това име Шермин си го е добавила тя.

И аз това се чудя през цялото време. Родена в Ловеч и като я питат от къде си и тя милата - “Израел” хаха
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия