🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 1 710
Анчето говори толкова внимателно... Дали защото, ако се отпусне да говори нормално, фейсът ѝ ще се напука!?
Виж целия пост
# 1 711
Аз си ги намирам и двете маймунки за забавни на екран. Габи е противна, но има попадения. Емили се прави на много по-тъпа, отколкото е.
Виж целия пост
# 1 712
И й виси кичур от евтината изкуствена коса… на Шермина.
А Калоян и Натали говорят еднакво вяло.
Виж целия пост
# 1 713
Порно сценката межди Емили и новия - ми то вярно, че тя е тотал щета, ама то пък напълно инсценирано ми се видя и режисирано… Продукцията изцяло се възползва от нея.
Виж целия пост
# 1 714
Е как Натали ще е по-хубава от Моника Белучи, моля ви, по-сериозно. 😂😂😂

Псевдо доктора си тръгва според мен
Виж целия пост
# 1 715
Главата на Анифето голямка идва за 48-те ѝ килограма.
Голямо маниерничене, какво се напъва, като не го харесва ,се чудя...
Виж целия пост
# 1 716
Доктор Пи: “Кво искаш, шампанско?”
Натали: “Да.”
Доктор Пи: “Ми то няма.” 😂😂😂

Докторът е заоблен като речен камък. Хич го няма в комуникацията, обаче налита на най-красивата жена.
Самочувствие не му липсва. WinkSweat Smile
Да го направят отговорник по Цикатридината, барем свърши малко работа. И после да си ходи. 😁
Виж целия пост
# 1 717
Аз не харесвам Моника Белучи. Да, има такива хора. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 718
Изпуснала съм порно сюжетите тази вечер, явно преди 22 ч са почнали… 🥲

Ще побъркат Наталито, милата не знае накъде да се обърне и накрая да не е на терасата рамо до рамо с Емилито..
Виж целия пост
# 1 719
Голямо маниерничене, какво се напъва, като не го харесва ,се чудя...
Усеща, че друг няма да се прежали за нея, нито някоя за него. Взаимно изгодно сътрудничество, така да се каже.
Виж целия пост
# 1 720
Поне е сигурно, че Шармин никога няма да се удави - балконът й ще я държи на повърхността.
Балоните й са огромни. Защо, бе, момичета? Защо си съсипвате втората половина от живота, която е мноооого дълга, с такива огромни и тежки бюстове? Няма да сте вечно млади...
Виж целия пост
# 1 721
Неделчо ми изглеждаше хахо в първите епизоди, ама ще излезе нормален младеж. Симпатяга 😁
Виж целия пост
# 1 722
Верно ли е само 48кг Анна_Ш.?
А пък на Красо това му е ежедневната тринировка. Пък с носенето през пясъка до шатрата, ударил джакпота, Шерминчето точно това харесва в мъжете! Ех, ще има роза!
Виж целия пост
# 1 723
Много бързо ми свършиха палците тази вечер. А предполагам най-интересното с мУдела го пазят за края и бая ще имам нужда от тях.
Виж целия пост
# 1 724
Дори и да не я харесвате, сравнението между двете е брутално.
Буквално нямат нищо общо като външност, а Натали е едно обикновено симпатично (макс) момиче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия