🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 541
  • 2 653
# 1 770
На Орлин аутфитчето кърти миФки. На коктейл с блуза за голф, добреее. Освен това е лепка.
Виж целия пост
# 1 771
Тоя младеж.. се едно Стефчо Вълдобрев гледам..
Виж целия пост
# 1 772
Тоя Калоян пиян ли е ,нещо все по-зле става 😆
Виж целия пост
# 1 773
Айдее.. гривна гейт започна, подобно на герданчето от предния сезон..
Виж целия пост
# 1 774
Натали като говореше на един от синхроните в един момент почти на акцент го докара. Лили и Шермин говорят по-добре български.
Виж целия пост
# 1 775
Айде Симеон 2.0
Виж целия пост
# 1 776
Приятелят ми оприличи Емили на Анабел😆 днес епизода е топ!
Виж целия пост
# 1 777
Валентин с бежовото панталонче и тая ризка, не, не мога повече! Модел ли бе да го опишеш! Smiling Imp
Виж целия пост
# 1 778
“Кондикция”
“И таз твойта усмивкаа”
“Ей шъ тъ изям”
“Сладкиш”

Познайте автора на тези изказвания 😭😂
Виж целия пост
# 1 779
Приятелят ми оприличи Емили на Анабел😆
Точно това си мислех преди малко! 😆👌
Виж целия пост
# 1 780
Айдее сладкиш ще те изям Joy Joy
Виж целия пост
# 1 781
Ох, зарежда го усмивката на Емилито… 😝😝😝 Ох, гласът и става много странен на нея, като се разнежи, направо е крийпи 😂
Нали уж нямаше да и вдига самочувствието, ко стана, чуек?! 😅
Виж целия пост
# 1 782
Ръстът на Калоян се губи в съчетание с гласа му.
Може ли млад мъж да звучи с енергията на изнемощял от глад тристагодишен вампир!?
Виж целия пост
# 1 783
А, Емилито имала гащи, бе! Тъкмо ги набута навътре, тя не спря да го дърпа тоя парцал дет го е облякла 😂
Виж целия пост
# 1 784
Не мога да лайквам, но ще почина с тези двамата 😂😂😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия