🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 541
  • 2 653
# 1 815
От комедия минаваме на драма утре
Виж целия пост
# 1 816
Натали наистина се държи като страшен инфантил. Говори нормално бе, момиче…
Виж целия пост
# 1 817
Явно избора музиканта, щото Лили не е доволна.
Този музикант обаче много неприятен ще излезе , от рано държи сметка какво носи и какво не

Габи си намери жертва в нейно лице, на Натали
Виж целия пост
# 1 818
Габа като домоуправител взе да се държи!...
Виж целия пост
# 1 819
Момичета, трябва да призная, че този сезон за сега е супер. Смях в ефир, смях във форума… 😁 Определено не е любовно риалити, но пък е забавно.
Виж целия пост
# 1 820
Момичета, трябва да призная, че този сезон за сега е супер. Смях в ефир, смях във форума… 😁 Определено не е любовно риалити, но пък е забавно.

И мен ме кефи, да не кажа че ми е доста по-забавен досега от предишните сезони. 😄
Виж целия пост
# 1 821
Ее.. тия от БиТиВитуу верно ли пуснаха реклами и след тях само промото за следващия епизод.. 😭 Направи ми впечатление, че дават масово участничките от предни сезони + Емили и Натали, другите дори не ги помня как се казват и как изглеждат вече..
Виж целия пост
# 1 822
Този сезон ми е комедийна драма с леки препратки към психотрилър и елементи на не съвсем софт порно. Joy
Виж целия пост
# 1 823
Наталка да не забрави, че е една танцьорка в чалга клуб. Няма какво да се прави на духовно извисена личност. Да си кара по сценарий и толкова.

Емили играе много добре.
Виж целия пост
# 1 824
ГабитУ почнА да се показва вече! Тя влиза в любовни реалитита не заради мъжете, а да се кара с другите участнички, май! 🤨
Виж целия пост
# 1 825
ГабитУ почнА да се показва вече! Тя влиза в любовни реалитита не заради мъжете, а да се кара с другите участнички, май! 🤨
Не че другите участнички не го заслужават… 😁
Виж целия пост
# 1 826
Много забавен епизод, не се бях смяла така от много време.
Виж целия пост
# 1 827
ГабитУ почнА да се показва вече! Тя влиза в любовни реалитита не заради мъжете, а да се кара с другите участнички, май! 🤨
Не че другите участнички не го заслужават… 😁
Ама на нея и стана запазена марка това вече! 😃 Как па един мъж не се намери за нея?! 😆
Виж целия пост
# 1 828
Е нали нали е много начетена? Как не знае разликата между сонет и сюжет хахаха
Всъщност  не става дума дори за сюжет, а за сОнет.  Това е вид поема, съставена от 14 стиха.  Поетична форма, наречена сонет. В случая сонет от Шекспир.😎

Е да, ама Краси му вика сюжет пък! Sweat SmileSweat Smile
[b Това съм го пропуснала. 😀
Ясно. [/b]
Виж целия пост
# 1 829
Явно избора музиканта, щото Лили не е доволна.
Този музикант обаче много неприятен ще излезе , от рано държи сметка какво носи и какво не

Габи си намери жертва в нейно лице, на Натали
Габи затова е там, знае си работата, но не знае коя ще е жертвата. Иначе подгласнички си има вече. Еднояйчни близнаци искала, ама повече иска  да е шеф на групировка  за вражда срещу друга групировка.
Лили сега ще се чуди на кой да даде роза? Ех, да не беше избрала Орлин НаталИ,  работата се уреждаше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия