🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 2 355
И Натали и двамата й ухажори са страшни досадници!
Виж целия пост
# 2 356
Знаех си, че Емилито ще направи някакво шоу на розораздаването.
С глас съм се смяла
Стадото обаче отхвърли Емили - лепна и някакъв етикет, може да е болна, може да е луда, и я изолира. Тя не случайно искаше да си седи сама. Искаше да им покаже, че не и пука и че сама си е самодостатъчна. Това момиче само с мъже е общувало, личи си. Жените ги игнорва. Сигурно не е имала приятелка.
Имала е приятелка, която тя (Емили) е пребила с метален прът и се хвалила със снимки в нета. Това се случва преди 10 години.
Виж целия пост
# 2 357
И какво сега Емили зарязва Ивайло, само защото горкия човечец е споменал, че могат да си направят деца Satisfied Е на това му се казват здрави принципи SmileySmiley
Виж целия пост
# 2 358
Скрит текст:
Знаех си, че Емилито ще направи някакво шоу на розораздаването.
С глас съм се смяла
Стадото обаче отхвърли Емили - лепна и някакъв етикет, може да е болна, може да е луда, и я изолира. Тя не случайно искаше да си седи сама. Искаше да им покаже, че не и пука и че сама си е самодостатъчна. Това момиче само с мъже е общувало, личи си. Жените ги игнорва. Сигурно не е имала приятелка.
Как да не е имала приятелка, имала е даже я е спукала от бой, по новините са я давали.
Trollface

Майката на Анифе наистина е една идея в по човешки вид. Все пак е и на години жена. Не е качила дини, които не може да обслужва. Косата и си е нейна, и си личи че спортува.
Виж целия пост
# 2 359
И какво сега Емили зарязва Ивайло, само защото горкия човечец е споменал, че могат да си направят деца Satisfied Е на това му се казват здрави принципи SmileySmiley
Аз съм раздвоена - деца или порно ѝ предлага? Кое от двете я възмути? :DDD
Виж целия пост
# 2 360
Виж целия пост
# 2 361
За мен и Лили беше подпийнала като се обясняваше на Натали, има ли шанс верно да е харесала Орлин?
Лили се познава с Орлин, затова иска да е с него. Имаше един неин разговор, където тя му предложи да играят комбина, а той и отказа, и каза, че ще играе така, само в случай, че няма как да е с момичетата, на които държи и е харесал.
Тя можеше и на никой да не даде роза. Но все пак като даде е по-добре за нея, има надежда да и върнат жеста.
Виж целия пост
# 2 362
За мен и Лили беше подпийнала като се обясняваше на Натали, има ли шанс верно да е харесала Орлин?
Лили се познава с Орлин, затова иска да е с него. Имаше един неин разговор, където тя му предложи да играят комбина, а той и отказа, и каза, че ще играе така, само в случай, че няма как да е с момичетата, на които държи и е харесал.
Тя можеше и на никой да не даде роза. Но все пак като даде е по-добре за нея, има надежда да и върнат жеста.
Мисля, че Петър познава и с него опита, не с Орлин. Петър й каза, че само ако Криси получи роза, би дал на Лили.
Виж целия пост
# 2 363
Натали ми е много странна.
Красиво момиче е и то естествено, но сякаш има някаква несигурност, когато край нея има някоя по-направена и опитна бръмчалка.

Ако сте обърнали внимание още при влизането на ветеранките както си беше в настроение изведнъж се спече. Не знам защо, но явно й липсва самочувствие или има страх от засенчване. Когато има някоя по-нахакана и оперирана нещо й прищраква.
Виж целия пост
# 2 364
Със сигурност има самочувствие, защо иначе ще танцува по бельо в дискотеките? В ИГ дори се мъчи да се изживява като лайф коуч. По-скоро само се прави на сладка и невинна в предаването.
Виж целия пост
# 2 365
За мен и Лили беше подпийнала като се обясняваше на Натали, има ли шанс верно да е харесала Орлин?
Лили се познава с Орлин, затова иска да е с него. Имаше един неин разговор, където тя му предложи да играят комбина, а той и отказа, и каза, че ще играе така, само в случай, че няма как да е с момичетата, на които държи и е харесал.
Тя можеше и на никой да не даде роза. Но все пак като даде е по-добре за нея, има надежда да и върнат жеста.
Това беше Петър с който са танцували заедно по дискотеките, а не Орлин.
Виж целия пост
# 2 366
Защо Лили дала роза на докторчето?
Тя си го каза в кухнята с другите момичета. Казала му е,че се надява той да върне жеста и после уточни,че не е сигурна,че той е разбрал намека,защото "там няма мозък".
Въобще не я интересува Пепи,просто търси начин да продължи нататък..

Тушев ли се караше на Пепи за расистките изказвания? Много грозна сценка.
Ясно ми е,че това е направено за нас,зрителите, да не си кажем "Ей,гледай какво расистко предване,сменям канала". Получи се като даскалица,размахваща пръст на Гошко от 3-ти клас,че ритнал грозната си съученичка Петя.

Новият Стоян? ми изглежда голям сладур.
Джан Микеле,разбира се,се изложи. Такива деспотични,териториални,селски бекове като него,никога не бих толерирала.Щях веднага да го поставя на място,че не съм ничия собственост и ще се срещам с който си пожелая.

За мен най-хубава (и видимо приятна и нормална) за мен е Габриела. Страхотна,екзотична визия и не мога да повярвам,че няма нищо азиатско в нея? Много си подхожда с новия.
Виж целия пост
# 2 367
Джино Пармиджано май е недоволен какво са излъчили…
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 368
Стоян Ву, да не е брат на Мани Ву нанг Тъ от игри на волята Trollface
Виж целия пост
# 2 369
И аз се чудих за Мани, но не й помня точните имена. Засега говори поне по-адекватно от нея.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия