Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿6🧿

  • 41 367
  • 737
# 705
Хубавицата Йешим и Хаканчо!😍

Виж целия пост
# 706
Йешим е много красива!Иска ми се да я вида с по-тъмен тон на косата , така ще изпъкнат още повече очите й!🥰 Като на нашето Афи!❤
Мердо е топ , във форма е с готина прическа и е свежар!
Афито да си идва вече и тя да започва снимки , че ни липсва!
🧿🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 707
Добър вечер! Heart
Охоооо Арки с татко си на работа е отишла  Simple Smile Миличката как наднича любопитно из под масата Heart  Simple Smile
Мерт изглежда много добре. Simple Smile Хайде дано да продължават все така да пускат инфо на "Нищо няма да ни се случи" и да го пуснат сериала до края на годината. Hands Pray
Тоя Хакан винаги ми е много забавен ,каква е кипра Simple Smile А Йешим е наистина много красиво момиче .
Афи и с руса коса би изглеждала супер.  Heart





Виж целия пост
# 708
Я, кой се завърна със стори за Афра и Мерт 🧄🧿





Тя=той
Виж целия пост
# 709
Я, кой се завърна със стори за Афра и Мерт 🧄🧿





Тя=той

Айде дано е вярно, и както винаги хейтърите казват че е за взаимодействие. Вече казах едно на един анти, защо би публикувала Ураз точно сега като не е качвала нищо от месеци
Виж целия пост
# 710
Разбира се, че е вярно Stuck Out Tongue Winking Eye

Още снимки от Ирем, явно и на нея са писали





Както коментираха в Х - имаме среднощни спойлери 🧿🧿🧿🧄🧄🧄

На мен дори ни ми даде да върна туитове повече от час назад, голям купон е 💃💃💃
Виж целия пост
# 711
Добро утро, момичета!😊

Ураз се появи отново, а?😜 АфРам изобщо не са се сдобрили, защото те не са били разделени, че да се сдобряват. 😎
Виж целия пост
# 712
Жилетката е много хубава

Виж целия пост
# 713
Добро утро, мацки! 🫶
Чудесно, неделно утро! 🎉🎉🎉

https://x.com/r89m1d29/status/1969546948253266216?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 714
Сема е в настроение. 😎 Дано им се отсърди вече. 😄

Виж целия пост
# 715
И още нещо…..! 🎉

https://x.com/seyrfer/status/1928782516472676759?s=46&t=C9m0c4NUPbRSwTwEUXPj0w
Виж целия пост
# 716

🤣🤣🤣🤣🤣🧿🧿🧿🧿🧿🧄🧄🧄🧄🧄
Виж целия пост
# 717

Това е много готино. 😂😂😂
Виж целия пост
# 718
Добро утро GrinningCoffee

Пухчето Арки е била на сета... Ще я изям Heart Eyes 🧿Joy

Мердо ме хвърли в размисли сега с тия среднощни откровения. Какво е това: "Надявам се"? Да беше казал: "Няма такова нещо", че да не го мислим...
Виж целия пост
# 719
Думите на Мерт "Надявам се" ми звучат като "Думам ти дъще, сещай се снахо".😂 По-ясно няма как да им го каже.😜
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия