Афра Сарачоглу и Мерт Рамазан Демир след Златно момче и Учителят - A.B.İ🧿🤍Фенове на АфРам🤍🧿6🧿

  • 41 365
  • 737
# 720
Aaa, стига игрички Joy Трябват ни ясни отговори! Joy

Виж целия пост
# 721
Точно и да се приключва вече с тая мък! 😜
Виж целия пост
# 722
Значи Ураз дойде!
И какво стана? Вдигна духовете!
Ах Ураз, ах… а аз те мислех за друга бира!
Добро утро все пак!
Новините са страхотни!🧿😎
Виж целия пост
# 723
Добро утро Hug
Аййй Мерто вчера много активен Heart Eyes направо трябва да пусна Тото днес Stuck Out Tongue Winking Eye.

Сладуркото той Heart Eyes

"Надявам се" Kissing Heart направо ме отстреля с тия думи Joy

Арки много послушна милата Heart Eyes

Тия дни очаквам и Лизбончето да заведе Wink

Ураз ей така от нищото се включи отново Sunglasses. Явно много "случайности" се случват напоследък Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 724
Значи Ураз дойде!
И какво стана? Вдигна духовете!
Ах Ураз, ах… а аз те мислех за друга бира!
Добро утро все пак!
Новините са страхотни!🧿😎
Ураз е в черния ми списък. Не се държа достойно тя, за съжаление...



Защо режат снимките? Я какви са хубави тримцата Sunglasses
Виж целия пост
# 725
Ураз бая лавира! 🤣 Сигурно и на нея не ѝ е лесно, но пак на време се отчете! ✌🏻 И на мен ми е малко плъзгава все пак!
Виж целия пост
# 726
Дами, пуснах новата тема, че няма да имам достъп до компютър през деня. Моля, първо да изпишем тази

https://www.bg-mamma.com/?topic=1816570
Виж целия пост
# 727
Ураз чака да пусне някоя сензация, което отлично илюстрира какви са ѝ намеренията. Жалко, язък Joy
Виж целия пост
# 728
Дааа! Все ѝ се иска тя да е първа! 😜
Виж целия пост
# 729
Дааа! Все ѝ се иска тя да е първа! 😜

Много его, много нещо... И тя, и Сема... Пък после Мерт и Афра били с голямото его като всички хора на изкуството Rolling Eyes Или може би играят финикийските знаци, което е още по-жалко.
Виж целия пост
# 730
Явно играт, виж как бързо им минава сръдливото! 🤣
От снощи не остава време за Хаканчо!  Ето гооо! 🧿
Виж целия пост
# 731
Аз още не мога да разбера Сема защо им се сърди, ама карай. 🤪
Виж целия пост
# 732
Сема си търси работа , май! 🤣
 Героите от АБИ, за сега!
Доан, Чаала, Синан, Бахрам, Мелек
Виж целия пост
# 733
От снощи не остава време за Хаканчо!  Ето гооо! 🧿

Много ми е симпатичен Хакан. Особено след интервюто му.
Виж целия пост
# 734
Много ми е симпатичен Хакан. Особено след интервюто му.
Момчето е добро! 🧿
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия