🤰Февруарски снежинки 2026 - Тема 2 🍀🌸

  • 30 261
  • 845
# 435
Мен една съседка толкова ми скапа настроението вчера. От както съм бременна изобщо не си мълча както преди (където бях като срамежлива мимоза, нали, сакън да не влезем в конфликт) и вчера ѝ си вдигнахме порядъчен скандал.  Когато мачът беше вече свирен се прибрах и просто ми избиха сълзите. Страшно нещо е хормона, хем станах по-силна, хем емоциите ми избиват по-лесно... но нямам търпение да се махна и да си бременея щастливо вместо да се разправям с идиотки. Как пък няма да мога да се отпусна в собствения си дом, а да треперя в очакване поредното пране на госпожата.

Иначе вече официално съм в майчинство за компанията, днес си предадох техниката, защото от болки в костите не можех да работя, а всекидневно пиша код. За количка ще видя дали имам сили, едва в 6 месец съм, а енергия за обикаляне никаква.
Виж целия пост
# 436
Аз също спрях лазерната епилация, не че виждах ефект от 2 различни студиа с по 7 процедури всяко, 1 месец след спирането все едно не съм правила лазерна. Замислям се за домашен фотоепилатор, след като родя. В лидъл тази седмица имат много сладки комплектче с био памук, взех 3 , и една пижамка и дънки. Други покупки освен дрешки не съм правила, рано ми е, но и някак все още не ми се занимава, не искам да се заривам с неща. А относно хормоните, аз също се усещам малко по-избухлива а съм със слонско търпение и спокойствие попринцип, но и работата ми е с клиенти и не е като да няма дразнители. Аптетита ми обаче много се повиши, особено за сладко..
Виж целия пост
# 437
Дишай спокойно и ги подминавай тези дразнители. Щом наша сила... Си почивай, нищо лошо няма, все някой ден ще ти дойде power-a и ще си избереш количка.
Мен една съседка толкова ми скапа настроението вчера. От както съм бременна изобщо не си мълча както преди (където бях като срамежлива мимоза, нали, сакън да не влезем в конфликт) и вчера ѝ си вдигнахме порядъчен скандал.  Когато мачът беше вече свирен се прибрах и просто ми избиха сълзите. Страшно нещо е хормона, хем станах по-силна, хем емоциите ми избиват по-лесно... но нямам търпение да се махна и да си бременея щастливо вместо да се разправям с идиотки. Как пък няма да мога да се отпусна в собствения си дом, а да треперя в очакване поредното пране на госпожата.

Иначе вече официално съм в майчинство за компанията, днес си предадох техниката, защото от болки в костите не можех да работя, а всекидневно пиша код. За количка ще видя дали имам сили, едва в 6 месец съм, а енергия за обикаляне никаква.
Виж целия пост
# 438
Чебурашка, като видиш, че някой се заяжда, направо подминавай. Ако ще са притеснения, нека да са каква количка или креватче ще има бебчето.

И аз купих два комплекта от Лидл днес. Утре ще хвърля още един поглед.
Виж целия пост
# 439
Здравейте мамии 🫶 Да ви споделя какво се случва. В понеделник минах ЯМР, резултатите ги чакам до 2-3 дни. Много ми беше трудно да седя легнала 30мин без да мърдам ужас бебчо не спря да ме рита 😄 вчера ходих на ФМ и съм най-щастливата мечтата ми се сбъдна ще си имаме момченце 💙 всичко с него е абсолютно наред и върви малко по-голям. Обаче имам много контракции. АГ чак се уплаши, не ги броях колко бяха докато бях там, но ми каза, че може да не стигна до 9тия... тя си помисли даже, че имам разкритие, но слава богу нямам. Ще пия магнерот 3х2 на ден и още едни хапчета ми изписа, които по принцип свалят кръвното и сега не знам тях по кое време да ги пия сутрин или вечер, до не вземе пък много да ми падне кръвното. Мери ми шийката, доста време там я гледа каза ми колко е, но и аз от уплахата не запомних, само запомних, че не трябва да пада под 2,5. Каза ми ако продължават контракциите веднага да се обадя, не знам какво ще следва ако продължават. Трябва да си огранича движенията, без полови контакти, без нищо общо взето. Много се надявам да изкарам до 9тия месец...
Виж целия пост
# 440
Първо честито за мечтаното момченце.
А за контракциите, щом трябва ще си почиваш повече и нищо рисково. Пиеш хапчетата, пазиш се и стискаш палци. Ще изкараш до 9-ти месец и всичко ще е наред Simple Smile
 
Здравейте мамии 🫶 Да ви споделя какво се случва. В понеделник минах ЯМР, резултатите ги чакам до 2-3 дни. Много ми беше трудно да седя легнала 30мин без да мърдам ужас бебчо не спря да ме рита 😄 вчера ходих на ФМ и съм най-щастливата мечтата ми се сбъдна ще си имаме момченце 💙 всичко с него е абсолютно наред и върви малко по-голям. Обаче имам много контракции. АГ чак се уплаши, не ги броях колко бяха докато бях там, но ми каза, че може да не стигна до 9тия... тя си помисли даже, че имам разкритие, но слава богу нямам. Ще пия магнерот 3х2 на ден и още едни хапчета ми изписа, които по принцип свалят кръвното и сега не знам тях по кое време да ги пия сутрин или вечер, до не вземе пък много да ми падне кръвното. Мери ми шийката, доста време там я гледа каза ми колко е, но и аз от уплахата не запомних, само запомних, че не трябва да пада под 2,5. Каза ми ако продължават контракциите веднага да се обадя, не знам какво ще следва ако продължават. Трябва да си огранича движенията, без полови контакти, без нищо общо взето. Много се надявам да изкарам до 9тия месец...
Виж целия пост
# 441
Първо честито за мечтаното момченце.
А за контракциите, щом трябва ще си почиваш повече и нищо рисково. Пиеш хапчетата, пазиш се и стискаш палци. Ще изкараш до 9-ти месец и всичко ще е наред Simple Smile
 
Здравейте мамии 🫶 Да ви споделя какво се случва. В понеделник минах ЯМР, резултатите ги чакам до 2-3 дни. Много ми беше трудно да седя легнала 30мин без да мърдам ужас бебчо не спря да ме рита 😄 вчера ходих на ФМ и съм най-щастливата мечтата ми се сбъдна ще си имаме момченце 💙 всичко с него е абсолютно наред и върви малко по-голям. Обаче имам много контракции. АГ чак се уплаши, не ги броях колко бяха докато бях там, но ми каза, че може да не стигна до 9тия... тя си помисли даже, че имам разкритие, но слава богу нямам. Ще пия магнерот 3х2 на ден и още едни хапчета ми изписа, които по принцип свалят кръвното и сега не знам тях по кое време да ги пия сутрин или вечер, до не вземе пък много да ми падне кръвното. Мери ми шийката, доста време там я гледа каза ми колко е, но и аз от уплахата не запомних, само запомних, че не трябва да пада под 2,5. Каза ми ако продължават контракциите веднага да се обадя, не знам какво ще следва ако продължават. Трябва да си огранича движенията, без полови контакти, без нищо общо взето. Много се надявам да изкарам до 9тия месец...
Благодаряя🫶🫶
Виж целия пост
# 442
Честито за здравото момченце, Stubbornh 💙
Ще изкараш до 9ти месец, ще видиш! Имаш си лекар, назначена ти е терапия, следят те, всичко ще е наред. Повтаряй си, че тялото ти си знае работата и е създадено, за да отгледа бебето.

Успех с резултатите от ЯМР-то!
Виж целия пост
# 443
Честито за здравото момченце, Stubbornh 💙
Ще изкараш до 9ти месец, ще видиш! Имаш си лекар, назначена ти е терапия, следят те, всичко ще е наред. Повтаряй си, че тялото ти си знае работата и е създадено, за да отгледа бебето.

Успех с резултатите от ЯМР-то!
Много благодаря ❤️
Виж целия пост
# 444
Честито за мечтаната  момченце.  Почивай си повече и ще се появи едно малко водолейче 😃
Стискам палци за резултатите от ЯМР-то, но и там всичко ще е наред.
Виж целия пост
# 445
Здравейте мамии 🫶 Да ви споделя какво се случва. В понеделник минах ЯМР, резултатите ги чакам до 2-3 дни. Много ми беше трудно да седя легнала 30мин без да мърдам ужас бебчо не спря да ме рита 😄 вчера ходих на ФМ и съм най-щастливата мечтата ми се сбъдна ще си имаме момченце 💙 всичко с него е абсолютно наред и върви малко по-голям. Обаче имам много контракции. АГ чак се уплаши, не ги броях колко бяха докато бях там, но ми каза, че може да не стигна до 9тия... тя си помисли даже, че имам разкритие, но слава богу нямам. Ще пия магнерот 3х2 на ден и още едни хапчета ми изписа, които по принцип свалят кръвното и сега не знам тях по кое време да ги пия сутрин или вечер, до не вземе пък много да ми падне кръвното. Мери ми шийката, доста време там я гледа каза ми колко е, но и аз от уплахата не запомних, само запомних, че не трябва да пада под 2,5. Каза ми ако продължават контракциите веднага да се обадя, не знам какво ще следва ако продължават. Трябва да си огранича движенията, без полови контакти, без нищо общо взето. Много се надявам да изкарам до 9тия месец...

Stubbornh, честито за малкия юнак! Innocent
За контракциите на мен Магнерот много ми помогна, надявам се, че и при теб ще ги успокои. Ако шийката е дълга и плътна, няма от какво да се притесняваш. Повече почивка и живот и здраве, през февруари ще се гушнете с малкия господин People Baby
Стискам палци резултатите от ЯМР да са добри и да продължиш бременността без притеснения
Виж целия пост
# 446
Привет, да попитам, някоя от вас да е минавала през запек последните седмици/месеци. Нещо ефикасно освен кисело мляко (с ленено семе и чия дори), сушени сини сливи, утре ще включа и тиква, вода около 2л, манджи, супички са постоянно в менюто... Пробиотик от 3 дни също пия.Мисля утре да отида да си купя едни хомеопатични хапченца да пробвам и с тях, че не знам днес вече 2-ри или 3-ти ден ми е, но не ме кефи идеята да продължава това...
Виж целия пост
# 447
Привет, да попитам, някоя от вас да е минавала през запек последните седмици/месеци. Нещо ефикасно освен кисело мляко (с ленено семе и чия дори), сушени сини сливи, утре ще включа и тиква, вода около 2л, манджи, супички са постоянно в менюто... Пробиотик от 3 дни също пия.Мисля утре да отида да си купя едни хомеопатични хапченца да пробвам и с тях, че не знам днес вече 2-ри или 3-ти ден ми е, но не ме кефи идеята да продължава това...

И аз съм така 😩 не знам как да се справя вече.. или ще е запек или другото. Нормално положение няма при мен..
Виж целия пост
# 448
Ето това намерих в една книжка с хомеопатия за бременни. Може да тестваш, аз утре отивам да си го купя..

Привет, да попитам, някоя от вас да е минавала през запек последните седмици/месеци. Нещо ефикасно освен кисело мляко (с ленено семе и чия дори), сушени сини сливи, утре ще включа и тиква, вода около 2л, манджи, супички са постоянно в менюто... Пробиотик от 3 дни също пия.Мисля утре да отида да си купя едни хомеопатични хапченца да пробвам и с тях, че не знам днес вече 2-ри или 3-ти ден ми е, но не ме кефи идеята да продължава това...

И аз съм така 😩 не знам как да се справя вече.. или ще е запек или другото. Нормално положение няма при мен..
Виж целия пост
# 449
Момичета аз имам и друг проблем, не знам някоя от вас дали го има. Вдигам малко кръвно до 125 но 80 и започва да ми тече кръв от носа. Напоследък зачести. Не знам дали е опасно, забравих да кажа на АГ за това, и ще и кажа на следващия преглед, но ако има някаква опасност да взема да се обадя ли не знам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия