
Аз бях сигурна, че яде повече, отколкото трябва, но и аз съм виновна защото давах по-калорична храна на няколко хранения. Вечер вече ще хапва само зеленчукова супичка или нещо друго леко. Възлагам големи надежди на общинската кухня, която започваме от следващата седмица.
Излишно е да казвам, че положението стана още по-зле като започна да го мери и тегли, а слагането на ваксините (2 бр) си беше истинско предизвикателство. Но съм една идея по-спокойна, че действаме по план с допълнителните ваксини. Яд ме е, че тъпата ни държава не осигурява безплатна ваксина за варицела, както и че се наложи да пътуваме до Гърция за да купим другата ваксина, но се опитвам да го погледна от хубавата страна - поне имаме достъп до ваксини, макар и затруднен и скъп. Препоръчани теми