Европейският съюз иска да следи съобщенията ни

  • 1 903
  • 18
# 15
И едно време подслушваха, контролът е важен..
Виж целия пост
# 16
Най-якият период беше с предплатените карти, диез 21 диез и прочие...
Виж целия пост
# 17
В Интернет всичко се следи открай време и всякакви хора и бизнеси събират информация оттам свободно, за да я продават и да печелят от това. Тази инициатива (както и доста други подобни) има за цел да вкара правила с които това да е позволено само на ограничена група хора и от това да печелят само те, а не всички.
Виж целия пост
# 18
Естествено, че не става дума за опазване на децата, нито пък ще ги опазят.Всичко ще си продължи по старо му в черната мрежа.
Изпратих форма с  аргументи до нашите представители в ЕС.Не, че имам добри очаквания.Интересно, че само Радан Кънев и Рада Лайкова
са изразили открито позиция:против.Останалите не са отбелязали. Wink Любопитно ми е мнението на депутат известен като Хазарта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия