Купихме големите неща като количка и столче за кола, некст то ме и дрешките. Днес се сетих, че съм взела само един комплект чаршафи и това гледам в момента. Чудя се дали да взимам и от непромокаемите. За чантата за болницата и за мен още нищо не съм взела 😅
Също миналия уикенд основно почиствахме спалнята, прах всичко и ми е една идея по-спокойно.
Иначе аз бях с нисък хемоглобин към 3 месец, точно под границата и ми предписаха Молтофер, вече съм на 128, което е доста добре според АГ. Също съм и с леко ниско кръвно - точно под границите, но се чувствам добре като цяло и докторът не го притеснява това много.
Аз взех от непромокаемите като протектор за матрачето. Иначе и аз взех две долни чершафчета, ще спи в спално чувалче. Вчера и днес усилено пазарувам неща за чантата за болницата и освновни неща като памперси, неща за кърмене и тн. Има доста полезни видеа в YouTube.
Дано се поразмести и да ви облекчи.