Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 11

  • 11 673
  • 256
# 195
Да, знам. Аз съм от Бургас и затова се чудех.
Виж целия пост
# 196
Сестра ми скоро ще ражда и се чуди между д-р Милчева и д-р Босева за проследяване. Може ли някакви пресни впечатления от пациенти?
Виж целия пост
# 197
Здравейте, исках да попитам д-р Коновалова занимава ли се с небременни? Имам проблеми с цикъла и много болезнени овулации. Притеснявам се за ендометриоза и искам да отида на преглед при нея, но ми се искаше да разбера дали има пациенти с подобен опит при нея. Благодаря.

Здравейте! Както са ви писали по-горе, тя се е преместила, и аз наскоро разбрах, исках да се запиша при нея, но уви. За подобно нещо, поне от споделено от приятелки, аз бих се обърнала към Елица Валериева. Тя е млада, но явно оперира и се занимава с пациенти с ендометриоза, с проблеми точно. Аз лично съм в инвитро сектора, не съм при нея, но дано съм ви била полезна.
Виж целия пост
# 198
И аз съм ЗА доктор Валериева, при съмнения за ендометриоза. Страхотна е. Различни АГ ме мотаха години наред. Тя видя киста на ехограф, имаше съмнения и за дълбока тазова ендометриоза. Оперира ме през март 2024та, потвърдиха се съмненията. Вече сме с 9-месечно бебе след ин витро при проф. Юнакова и проследяване и раждане при доктор Коновалова.
Доколкото знам доктор Коновалова е била репродуктивен специалист преди време, но за ендометриозата си трябва тренирано око.
Виж целия пост
# 199
да, но момичето пита за др Коновалова, понеже тя се мести в Бургас, а момичето е от Бургас. До колкото разбрах ще е завеждащ АГ в Сърце и Мозък.Да, др Коновалова беше репродуктивен преди да поеме основно раждания

Иначе в Щерев си има цял екип който се занимава с ендометриоза, др Магунска го ръководи, др Валериеева е част от него
Виж целия пост
# 200
Искам да се допитам до майките с опит и тези, които живеят на 2+ часа път от болница Щерев. Как се справихте с дългия път? Слагахте ли бебето някъде да си изправи гръбчето на всеки час и половина?
Виж целия пост
# 201
Искам да се допитам до майките с опит и тези, които живеят на 2+ часа път от болница Щерев. Как се справихте с дългия път? Слагахте ли бебето някъде да си изправи гръбчето на всеки час и половина?
Мои познати спираха за почивки на бебетата на определени интервали (две изписани имат от Щерев), пътуваха до Велико Търново.
Виж целия пост
# 202
Здравейте, кои са препоръчваните лекари за оперативна хистероскопия?!

Здравейте, днес ме изписаха от там за същата процедура. Аз се доверих на д-р Тимева и екип. Изключително доволна съм, няма такова отношение! Страхотни са.
Виж целия пост
# 203
Към момичетата, които са били на фетални при доц. Чавеева, запазих за 29+4 за трета фетална при нея, защото изпуснах и не успях да запазя за по-късната дата , която пусна за май месец. Дали е рано, знам че е малко на ръба, но съм от Пловдив и се притеснявам да не ме върне или нещо такова, защото съм дошла прекалено рано. Иначе не знам дали ще пуска още дати за май във фемиклиник и се притеснявам да оставя до последния момент да чакам ... Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile
Виж целия пост
# 204
Здравейте, от проследяващите лекари, от които сте доволни - дават ли ви личният си номер при нужда? Случва ми се вече няколко пъти да трябва да коментирам с проследяващия ми лекар изследвания, боледуване, назначени лечения, но нямам личен номер и трябва да звъня на регистратура и да чакам обратно обаджане, което, обаче понякога е с дни, понякога се забравя и звъня пак.
Виж целия пост
# 205
Моята ми го даде в някакъв момент, може би към 20 г.с.
Виж целия пост
# 206
Здравейте, кои са препоръчваните лекари за оперативна хистероскопия?!

Здравейте, днес ме изписаха от там за същата процедура. Аз се доверих на д-р Тимева и екип. Изключително доволна съм, няма такова отношение! Страхотни са.

Здравейте, на мен ми предстои оперативна хистероскопия и бих искала да попитам, ако сте били по каса ( с 2 нощувки), останахте ли да спите в болницата или пускаха вечер да си ходите (ако сте от София). Благодаря!
Виж целия пост
# 207
Здравейте, кои са препоръчваните лекари за оперативна хистероскопия?!

Здравейте, днес ме изписаха от там за същата процедура. Аз се доверих на д-р Тимева и екип. Изключително доволна съм, няма такова отношение! Страхотни са.
И аз много харесах доц. Тимева в Щерев.
Виж целия пост
# 208
Здравейте, кои са препоръчваните лекари за оперативна хистероскопия?!

Здравейте, днес ме изписаха от там за същата процедура. Аз се доверих на д-р Тимева и екип. Изключително доволна съм, няма такова отношение! Страхотни са.

Здравейте, на мен ми предстои оперативна хистероскопия и бих искала да попитам, ако сте били по каса ( с 2 нощувки), останахте ли да спите в болницата или пускаха вечер да си ходите (ако сте от София). Благодаря!

Ако сте по здравна каса трябва да останете да спите в болницата. Поне преди година беше така, тъй като правят проверки.
Виж целия пост
# 209
Здравейте, кои са препоръчваните лекари за оперативна хистероскопия?!

Здравейте, днес ме изписаха от там за същата процедура. Аз се доверих на д-р Тимева и екип. Изключително доволна съм, няма такова отношение! Страхотни са.

Здравейте, на мен ми предстои оперативна хистероскопия и бих искала да попитам, ако сте били по каса ( с 2 нощувки), останахте ли да спите в болницата или пускаха вечер да си ходите (ако сте от София). Благодаря!

Честно казано, като ме оперираха там, директно си питах на консултацията, тази предоперативната, с кардиолог и анестезиолог. Оказа се, че за моя случай нямаше предвидена нощувка, но не се колебайте да питате.
Иначе, да, болница е, но дори и да се налага да останете, не е като държавните, условията са добри, храната е ок, по-скоро си е като откъсване от реалността малко. А понякога това си е малко спа преживяване Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия