Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 11

  • 11 683
  • 256
# 180
Здравейте Simple Smile
Взех решение да раждам в Щерев, но все още не съм се спряла на избор на "пакет". Исках да попитам някоя от вас възползвала ли се е от този:



Чуденето ми е дали да го добавя или да ползвам само проследяване на 3-ти триместър + раждане
Виж целия пост
# 181
Аз го имам включен в моя пакет и по мое мнение е добър заради апаратурата. Все още не съм стигнала дотам, за да дам обективно и реално мнение.
Виж целия пост
# 182
Здравейте Simple Smile
Взех решение да раждам в Щерев, но все още не съм се спряла на избор на "пакет". Исках да попитам някоя от вас възползвала ли се е от този:



Чуденето ми е дали да го добавя или да ползвам само проследяване на 3-ти триместър + раждане

Здравейте,

Аз имах включено проследяването (бях 2ри, 3ти триместър + раждане + неонатологично проследяване). Минахме всички прегледи по пакета и като цяло останах доволна..доста обстойни са, обясняват и гледат всичко детайлно.
За себе си мога да кажа, че не съжалявам, че го добавихме.
Виж целия пост
# 183
Здравейте,
Има ли някоя сред вас, която е от друг град и е пътувала веднага след изписването? Четох, че не се препоръчват по- дълги пътувания и не съм сигурна как да процедирам. Също ми се иска да се възползваме от консултациите в месеците след раждането, което обаче пак е обвързано с пътуване. Има ли някой с подобен опит?
Виж целия пост
# 184
Колебая се между Щерев и Надежда за установяване на проблем и лечение след късен аборт и план за следваща бременност и стимулации с летрозол
Виж целия пост
# 185
Колебая се между Щерев и Надежда за установяване на проблем и лечение след късен аборт и план за следваща бременност и стимулации с летрозол

Аз бих Ви препоръчала проф. Тимева - изключителен лекар и добър човек, което вече се среща рядко.
Виж целия пост
# 186
Момичета може ли да споделите вашия опит за проследяване на бременност и раждане при д-р Доленска. Има ли опит с рискови бременности свързани с ГД и тромбофилия? Има ли момичета родили естествено при нея и как протече?
Виж целия пост
# 187
Здравейте,
Има ли някоя сред вас, която е от друг град и е пътувала веднага след изписването? Четох, че не се препоръчват по- дълги пътувания и не съм сигурна как да процедирам. Също ми се иска да се възползваме от консултациите в месеците след раждането, което обаче пак е обвързано с пътуване. Има ли някой с подобен опит?
Здравейте!
Аз раждах там и на 3тия ден си пътувахме. Какво точно ви притеснява? Бебчето как ще обслужвате по пътя или вие как ще се чувствате  физически след раждането?
Относно консултациите запазих в един ден 2 такива (като нямам пакет), а такива които съм избрала да минем с бебето.
Виж целия пост
# 188
Здравейте,
Има ли някоя сред вас, която е от друг град и е пътувала веднага след изписването? Четох, че не се препоръчват по- дълги пътувания и не съм сигурна как да процедирам. Също ми се иска да се възползваме от консултациите в месеците след раждането, което обаче пак е обвързано с пътуване. Има ли някой с подобен опит?
Здравейте!
Аз раждах там и на 3тия ден си пътувахме. Какво точно ви притеснява? Бебчето как ще обслужвате по пътя или вие как ще се чувствате  физически след раждането?
Относно консултациите запазих в един ден 2 такива (като нямам пакет), а такива които съм избрала да минем с бебето.

Здравейте,
Благодаря за отговора!
По- скоро как ще се чувства бебето и как ще го обслужвам, но пък на последния преглед  и д-р Арабаджи ме увери, че това се е налагало на много нейни пациентки и няма проблем.
Виж целия пост
# 189
Скрит текст:
Здравейте,
Има ли някоя сред вас, която е от друг град и е пътувала веднага след изписването? Четох, че не се препоръчват по- дълги пътувания и не съм сигурна как да процедирам. Също ми се иска да се възползваме от консултациите в месеците след раждането, което обаче пак е обвързано с пътуване. Има ли някой с подобен опит?
Здравейте!
Аз раждах там и на 3тия ден си пътувахме. Какво точно ви притеснява? Бебчето как ще обслужвате по пътя или вие как ще се чувствате  физически след раждането?
Относно консултациите запазих в един ден 2 такива (като нямам пакет), а такива които съм избрала да минем с бебето.

Здравейте,
Благодаря за отговора!
По- скоро как ще се чувства бебето и как ще го обслужвам, но пък на последния преглед  и д-р Арабаджи ме увери, че това се е налагало на много нейни пациентки и няма проблем.
Не само на нейни пациентки се случва. Масово явление е при читаавите лекари. Не се притеснявайте, важно е за детето да правите почивки по пътя, да го раздвижвате и да може да смени позицията, ще използвате момента да го нахраните, да смените пелена, вие да се раздвижите и т.н. смяна на пелена (евентуално и друшки, ако пелената е пропуснала) в кола - не е най-удобното нещо. Ако сте секцио - сгъването е по-трудно, но не е невъзможно да обслужите детето. Просто ще намерите вашият начин и нещата ще се наредят.
Виж целия пост
# 190
Здравейте, кои са препоръчваните лекари за оперативна хистероскопия?!
Виж целия пост
# 191
Здравейте може ли да ме ориентирате каква е центъра на кюретаж имам останали части от плацента и колко време е престоя
Виж целия пост
# 192
Най добре се обадете на информация, защото има две опции, на частно и по НЗОК, аз съм минавала на частно че да пусна през застрахователя претенция. Когато е на частно престоя е в рамките на деня, минава кюретажа и следобеда ви изписват, когато е по НЗОК е три дни пътека, но и в двата случая се доплаща, по НЗОК е по ниска сумата
Виж целия пост
# 193
Здравейте, исках да попитам д-р Коновалова занимава ли се с небременни? Имам проблеми с цикъла и много болезнени овулации. Притеснявам се за ендометриоза и искам да отида на преглед при нея, но ми се искаше да разбера дали има пациенти с подобен опит при нея. Благодаря.
Виж целия пост
# 194
Привет, по последни данни д-р Коновалова вече не работи в Щерев и се е преместила в Бургас.
Здравейте, исках да попитам д-р Коновалова занимава ли се с небременни? Имам проблеми с цикъла и много болезнени овулации. Притеснявам се за ендометриоза и искам да отида на преглед при нея, но ми се искаше да разбера дали има пациенти с подобен опит при нея. Благодаря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия