# 795
Нашата онзи ден я измериха 7380 65-66 см. Вчера бяхме на един рожден ден и там имаше бебе на 3 м, което беше 62 😃 Свекърва ми е тапишонка и явно малката се е метнала на нея.
Ние продължаваме да изоставяне с жестовете. Понякога събира ръцете като я подканвам да пляска, но като че ли след това се сеща, че вместо да пляска може да си налапа пръстите и съответно всичко приключва. Вече се опитва да се придвижва хваната за мебелите, но има още тънкости за усвояване.
За морето не мисля да нося пюрета. Най-много да взема 1-2 кутии каша. Тази година сме на българскиото черноморие и смятам, че ще има подходяща храна за нея.
Виж целия пост